zborowska-przed-i-po-imprezie-2020
Fot. Istagram@zborowskazofia
Metamorfozy gwiazd

Zofia Zborowska pokazała bardzo odważne zdjęcia!

„Opuchnięty księżyc w pełni” napisała.

Redakcja VIVA! 14 września 2020 13:30
zborowska-przed-i-po-imprezie-2020
Fot. Istagram@zborowskazofia

Zofia Zborowska to aktorka znana przede wszystkim z serialu „Barwy szczęścia” oraz ze swojej aktywności na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 320 tysięcy osób. Na swoim profilu gwiazda chętnie publikuje zdjęcia pokazujące jej życie prywatne oraz kulisy zawodowe. I robi to przymrużeniem oka. W specyficznym dla siebie stylu zaprezentowała ostatnio swoje zdjęcie przed oraz po imprezie. Fani są w szoku, że aktorka odważyła się pokazać takie zdjęcie!

Zofia Zborowska na zdjęciu przed i po imprezie

Sklejka fotografii, która pojawiła się na Instagramie gwiazdy była sporym zaskoczeniem. Bo choć często pokazuje się bez makijażu, to jednak zaprezentowanie obok siebie wariantu w pełnym make-upie i zupełnie bez, w dodatku w średniej formie, nie jest typowe. Zborowska napisała pod zdjęciem bardzo szczerze:

Nie byłabym sobą gdybym tego nie wstawiła 😂 ja przed imprezą vs ja następnego dnia rano😂💁🏼‍♀️ #dystans #opuchnięty #ksiezyc #wpełni #niepijciebąbelków

A Wam jak się podoba? Rzeczywiście jest tak źle?

Fani są jednak zachwyceni:

Gratuluję dystansu do siebie

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto tego nie zna 😂😂

Uwielbiam

❤️ I szacun za dystans!👍👏🙌

Pojawiły się też komentarze, że nie mogło być tak źle, skoro dała radę zmyć makijaż. Ale tutaj nie było trzeba długo czekać na odpowiedź gwiazdy:

Zmylam o 8 rano jak robiłam siku 😂😂😂😂

Uwielbiamy ją właśnie za ten luz! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.