zborowska-przed-i-po-imprezie-2020
Fot. Istagram@zborowskazofia
Metamorfozy gwiazd

Zofia Zborowska pokazała bardzo odważne zdjęcia!

„Opuchnięty księżyc w pełni” napisała.

Redakcja VIVA! 14 września 2020 13:30
zborowska-przed-i-po-imprezie-2020
Fot. Istagram@zborowskazofia

Zofia Zborowska to aktorka znana przede wszystkim z serialu „Barwy szczęścia” oraz ze swojej aktywności na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 320 tysięcy osób. Na swoim profilu gwiazda chętnie publikuje zdjęcia pokazujące jej życie prywatne oraz kulisy zawodowe. I robi to przymrużeniem oka. W specyficznym dla siebie stylu zaprezentowała ostatnio swoje zdjęcie przed oraz po imprezie. Fani są w szoku, że aktorka odważyła się pokazać takie zdjęcie!

Zofia Zborowska na zdjęciu przed i po imprezie

Sklejka fotografii, która pojawiła się na Instagramie gwiazdy była sporym zaskoczeniem. Bo choć często pokazuje się bez makijażu, to jednak zaprezentowanie obok siebie wariantu w pełnym make-upie i zupełnie bez, w dodatku w średniej formie, nie jest typowe. Zborowska napisała pod zdjęciem bardzo szczerze:

Nie byłabym sobą gdybym tego nie wstawiła 😂 ja przed imprezą vs ja następnego dnia rano😂💁🏼‍♀️ #dystans #opuchnięty #ksiezyc #wpełni #niepijciebąbelków

A Wam jak się podoba? Rzeczywiście jest tak źle?

Fani są jednak zachwyceni:

Gratuluję dystansu do siebie

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto tego nie zna 😂😂

Uwielbiam

❤️ I szacun za dystans!👍👏🙌

Pojawiły się też komentarze, że nie mogło być tak źle, skoro dała radę zmyć makijaż. Ale tutaj nie było trzeba długo czekać na odpowiedź gwiazdy:

Zmylam o 8 rano jak robiłam siku 😂😂😂😂

Uwielbiamy ją właśnie za ten luz! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.