Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona świętują pierwszą rocznicę ślubu!

„Rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka”

Redakcja VIVA! 13 sierpnia 2020 21:05
Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona stronią od opowiadania mediom o swoim związku, ale na swoich portalach społecznościowych dzielą się najważniejszymi chwilami wspólnego życia. Dokładnie rok temu w ten właśnie sposób zaskoczyli fanów informacją o swoim ślubie! Dziś, z okazji pierwszej rocznicy, aktorka opublikowała przepiękne i wzruszające nagranie z uroczystości.

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się dwa lata temu w jednej z mazurskich miejscowości. Kiedy we wrześniu 2018 roku pojawili się razem na jednym z wesel, fani zaczęli podejrzewać, że parę łączy coś więcej. Przez dłuższy czas nie komentowali doniesień mediów, aż w grudniu przyznali, że są razem.

W maju 2019 roku ogłosili, że są zaręczeni, a w sierpniu byli już małżeństwem. Zakochani zdecydowali się na ślub cywilny, oraz ceremonię oraz wesele pod Warszawą. W tym ważnym dniu parze towarzyszyli bliscy i przyjaciele, którzy szczególnie ciepło wspominali ten dzień.

Z okazji pierwszej rocznicy, aktorka udostępniła na swoim Instagramie wzruszające nagranie. „Dokładnie rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka, jakiego dane mi było spotkać. Płaczę za każdym razem, jak oglądam ten filmik. Andrzej, papierowa rocznica za nami! Życzę nam wielu kolejnych!”, napisała pod postem. „Ale to był fajny dzień. Ale to był fajny rok”, odpowiedział jej Andrzej Wrona.

Jak ujawniła Zofia Zborowska-Wrona, w drodze do ołtarza brzmiała piosenka Krąg życia z bajki Król Lew. „Tak... właśnie do tej piosenki mój prywatny Król Lew (kocham Cię tatusiu) poprowadził mnie w ramiona Andrzeja”, czytamy pod filmem.

Fani nie kryją wzruszenia i komplementują zakochanych. Zobaczcie, jak para wspomina jeden z najważniejszych dni w ich życiu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?