Diana
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Nowe zdjęcia z planu The Crown - Elizabeth Dembicki identyczna jak Diana!

Cóż za podobieństwo!

Aleksandra Frankowska 15 października 2021 10:45
Diana
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images

Ruszyły zdjęcia do najnowszego, 5. już sezonu The Crown. W sieci pojawiły się pierwsze realizacje, a fani nie mogą nadziwić się, jak niezwykłe podobieństwo jest pomiędzy księżną Dianą i Elizabeth Debicki, która wciela się w jej rolę. Zdjęcia mówią same za siebie! Kiedy premiera kolejnego sezonu serialu? Zobacz, co wiemy o 5. sezonie The Crown?

CZYTAJ TEŻ: 12 sekretów stylizacji księżnej Diany, na które nikt nie zwracał uwagi

Elizabeth Debicki jako księżna Diana w nowym sezonie „The Crown”

Zadaniem aktora jest jak najlepsze upodobnienie się do granej przez siebie postaci. Trzeba oddać Elizabeth Debicki, która w 5. sezonie „The Crown” wciela się w postać księżnej Diany, że wygląda niemal identycznie jak Lady Di. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać niesamowite podobieństwo do Królowej Ludzkich Serc. Udostępnione zostały fotografie między innymi ze scen, podczas których książęca para udała się w podróż do Egiptu oraz do Sewilli w Hiszpanii.

Największe podobieństwo można zobaczyć na dwóch fotografiach. Pierwsza to ta z rejsu, gdzie Debicki pozuje z Dominiciem Westem na jachcie. Ma na sobie kwiecistą sukienkę i czarne okulary, największy hit lat 90. Grający Karola West ma na sobie brązowy garnitur, krawat i okulary pilotki. Prawdopodobnie jest to scena z podróży do Hiszpanii, jeszcze kilka miesięcy przed oficjalnym ogłoszeniem separacji pary.

Drugie zdjęcie, na którym Debicki do złudzenia przypomina Dianę to podróż do Egiptu. Obie panie mają na sobie garsonkę w kolorze khaki, idealnie pasującą do pustynnego klimatu Egiptu. Do tego duże, czarne okulary oraz klipsy z ogromną perłą. Dla tego okresu charakterystyczna jest również fryzura Diany, ścięta bardzo krótko, nieco chłopięca.

ZOBACZ TEŻ: Królowa ludzkich serc, celebrytka, sprytna manipulatorka. Jaka tak naprawdę była Diana?

Kim jest Elizabeth Debicki?

Chociaż z pochodzenia jest Australijką, aktorka urodziła się w Paryżu. Jej ojciec z pochodzenia był Polakiem. Zagrała między innymi w takich filmach, jak Wielki Gatsby, Everest, Piotruś królik czy Tenet. Za rolę w Gatsbym otrzymała nagrodę AACTA. W W tym roku skończyła dopiero 31 lat, a cały świat Hollywood uważa ją aktorkę z ogromnym potencjałem.

5. sezon „The Crown” – kiedy premiera?

Oficjalnie Netflix nie ogłosił jeszcze terminu premiery nowego sezonu. Jak widać, prace nad nim trwają, a jeśli będzie szło to w takim tempie jak zawsze, być może zostanie on udostępniony na Netflix już w listopadzie 2022 roku. O takiej dacie przynajmniej informuje amerykański serwis o filmach i serialach - IMDB.com.  

Wy też czekacie z niecierpliwością na nowy sezon The Crown? My już zaczęliśmy odliczanie do listopada 2022!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.