Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling
O tym się mówi!

Twarz Tori Spelling po licznych operacjach plastycznych znieruchomiała!

Aktorka pojawiła się na wyścigach samochodowych w Beverly Hills!

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 13:27
Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling sławę zdobyła dzięki roli Dony w serialu Beverly Hills 90210. Chociaż od dłuższego czasu nie wystąpiła w żadnej telewizyjnej produkcji, prócz reality show swojej rodziny, wciąż jest na językach całego świata ze względu na swoje zamiłowanie do operacji plastycznych. Gwiazda w ostatni weekend pojawiła się podczas 27. edycji wyścigów Concourse D’Elegance. Fani są przerażeni – jej twarz całkowicie znieruchomiała. Jak teraz wygląda Tori Spelling?

Czytaj też: Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później!

Tori Spelling – ofiara operacji plastycznych

Po roli w kultowym serialu Beverly Hills 90210, słucha o Tori Spelling w kontekście filmu całkowicie zaginął. Nie uniknęła jednak skandalu, który wywołało wyznanie jej męża Deana McDermott’a, który przyznał, że jest seksoholikiem i wielokrotnie zdradzał żonę.

W miniony weekend Tori pojawiła się w Beverly Hills podczas wyścigów samochodowych. Jej obecność wzbudziła zainteresowanie paparazzi, bowiem jej twarz ponownie bardzo się zmieniła. Można wręcz powiedzieć, że znieruchomiała – nie ma w ogóle mimiki. Gwiazda nie była w stanie uśmiechnąć się nawet do obiektywu. Operacje plastyczne i botoks, który regularnie sobie funduje sprawiły, że jej twarz jest absolutnie nie do poznania. 

Tori Spelling
Fot. Getty Image

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok
Fot. BLW Media/Star Max/GC Images

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok
Fot. BLW Media/Star Max/GC Images

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.