Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling
O tym się mówi!

Twarz Tori Spelling po licznych operacjach plastycznych znieruchomiała!

Aktorka pojawiła się na wyścigach samochodowych w Beverly Hills!

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 13:27
Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling sławę zdobyła dzięki roli Dony w serialu Beverly Hills 90210. Chociaż od dłuższego czasu nie wystąpiła w żadnej telewizyjnej produkcji, prócz reality show swojej rodziny, wciąż jest na językach całego świata ze względu na swoje zamiłowanie do operacji plastycznych. Gwiazda w ostatni weekend pojawiła się podczas 27. edycji wyścigów Concourse D’Elegance. Fani są przerażeni – jej twarz całkowicie znieruchomiała. Jak teraz wygląda Tori Spelling?

Czytaj też: Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później!

Tori Spelling – ofiara operacji plastycznych

Po roli w kultowym serialu Beverly Hills 90210, słucha o Tori Spelling w kontekście filmu całkowicie zaginął. Nie uniknęła jednak skandalu, który wywołało wyznanie jej męża Deana McDermott’a, który przyznał, że jest seksoholikiem i wielokrotnie zdradzał żonę.

W miniony weekend Tori pojawiła się w Beverly Hills podczas wyścigów samochodowych. Jej obecność wzbudziła zainteresowanie paparazzi, bowiem jej twarz ponownie bardzo się zmieniła. Można wręcz powiedzieć, że znieruchomiała – nie ma w ogóle mimiki. Gwiazda nie była w stanie uśmiechnąć się nawet do obiektywu. Operacje plastyczne i botoks, który regularnie sobie funduje sprawiły, że jej twarz jest absolutnie nie do poznania. 

Tori Spelling
Fot. Getty Image

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok
Fot. BLW Media/Star Max/GC Images

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok
Fot. BLW Media/Star Max/GC Images

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.