Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling
O tym się mówi!

Twarz Tori Spelling po licznych operacjach plastycznych znieruchomiała!

Aktorka pojawiła się na wyścigach samochodowych w Beverly Hills!

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 13:27
Tori Spelling
Fot. Instagram/Tori Spelling

Tori Spelling sławę zdobyła dzięki roli Dony w serialu Beverly Hills 90210. Chociaż od dłuższego czasu nie wystąpiła w żadnej telewizyjnej produkcji, prócz reality show swojej rodziny, wciąż jest na językach całego świata ze względu na swoje zamiłowanie do operacji plastycznych. Gwiazda w ostatni weekend pojawiła się podczas 27. edycji wyścigów Concourse D’Elegance. Fani są przerażeni – jej twarz całkowicie znieruchomiała. Jak teraz wygląda Tori Spelling?

Czytaj też: Beverly Hills 90210! Kelly i Donna na wspólnym selfie 30 lat później!

Tori Spelling – ofiara operacji plastycznych

Po roli w kultowym serialu Beverly Hills 90210, słucha o Tori Spelling w kontekście filmu całkowicie zaginął. Nie uniknęła jednak skandalu, który wywołało wyznanie jej męża Deana McDermott’a, który przyznał, że jest seksoholikiem i wielokrotnie zdradzał żonę.

W miniony weekend Tori pojawiła się w Beverly Hills podczas wyścigów samochodowych. Jej obecność wzbudziła zainteresowanie paparazzi, bowiem jej twarz ponownie bardzo się zmieniła. Można wręcz powiedzieć, że znieruchomiała – nie ma w ogóle mimiki. Gwiazda nie była w stanie uśmiechnąć się nawet do obiektywu. Operacje plastyczne i botoks, który regularnie sobie funduje sprawiły, że jej twarz jest absolutnie nie do poznania. 

Tori Spelling
Fot. Getty Image

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok
Fot. BLW Media/Star Max/GC Images

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok
Fot. BLW Media/Star Max/GC Images

Tori Spelling, Los Angeles, 20.06.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.