Shakira
Fot. Michael Tran/FilmMagic
Metamorfozy gwiazd

Shakira już tak nie wygląda! Wokalistka wróciła do naturalnego koloru włosów!

Po ostrej czerwieni nie ma już śladu!

Aleksandra Frankowska 26 lipca 2021 15:27
Shakira
Fot. Michael Tran/FilmMagic

Shakira to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jej przeboje, takie jak Waka Waka, Hips Don’t Lie czy Gypsy zawsze plasowały się na szczytach list przebojów. Chociaż ostatnio artystka koncertuje coraz mniej, wciąż jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Skupia się przede wszystkim na wychowywaniu dwóch synów, wraz z partnerem, piłkarzem Gerardem Pique. Uwielbia też zaskakiwać fanów licznymi metamorfozami. Jakiś czas temu postawiła na zmianę koloru włosów i wybrała ostrą czerwień. Teraz jednak wróciła do naturalnego koloru, którym wcale nie jest blond!

Czytaj też: Shakira pokazała się w sukience z warzyw! Wygląda bardzo apetycznie!

Shakira zmieniła kolor włosów – postawiła na naturalność

Wokalistka światu znana jest przede wszystkim z koloru blond i burzy gęstych loków. W takiej fryzurze zyskała sławę i była jej wierna przez dłuższy czas. Jakiś czas temu zdecydowała się na szaloną metamorfozę i pofarbowała włosy na wiśniowo-czerwony odcień. Teraz jednak wróciła do swojego pierwotnego, naturalnego koloru, jakim jest… ciemny blond! Shakira, która jest rodowitą Kolumbijką, ma również urodę typową dla tamtejszego kraju!

Jak Wam się podoba w naturalnym odcieniu włosów? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.