Shakira 2021 kręcone włosy
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Shakira pokazała się w sukience z warzyw! Wygląda bardzo apetycznie!

Gwiazda od dłuższego czasu jest weganką!

Aleksandra Frankowska 10 kwietnia 2021 17:27
Shakira 2021 kręcone włosy
Fot. Getty Images

Pewnie każdy z nas doskonale pamięta, kiedy kilka lat temu Lady Gaga pokazała się na gali MTV VMA w kreacji z… wołowiny. Tym razem Shakira zrobiła coś podobnego, jednak postawiła na warzywa! Kreacja z warzyw zachwyciła internautów, a autorka takich hitów jak Waka Waka, Loca czy Hips don’t lie, wygląda w niej niezwykle apetycznie!

Zobacz też: Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Lady Gaga w sukience z mięsa z 2010 roku

W 2010 roku kreacja Lady Gagi z argentyńskiej wołowiny wywołała spore zamieszanie i kontrowersje. Zaprojektował ją wówczas Franc Fernandez, a gwiazda odebrała w niej nagrodę za teledysk roku do piosenki Bad Romance. Gaga, która została skrytykowana przez organizacje działające na rzecz zwierząt skomentowała wybór stroju chęcią zwrócenia uwagi na homoseksualistów, którzy muzą ukrywać swoją orientację podczas służby w wojsku. Jak sama przyznała, od lat jest weganką.

Jestem weganką, więc nie założyłam ubrania z mięsa tylko dla wywołania skandalu. Nie chcę obrazić nikogo, kto jest wegetarianinem lub weganem, wiadomo przecież, że jestem otwarta na wszelkie inności. Zrobiłam to, żeby walczyć o prawa tych, którzy muszą nosić mundur, ale nie mogą przyznać się, że kochają ludzi tej samej płci.

Shakira zaprezentowała się w sukni z warzyw

Koleżanka Lady Gagi po fachu, Shakira zaprezentowała swoim fanom suknię … z warzyw! Filmik bije w sieci rekordy popularności, zwłaszcza, że groszek i liście ułożone zostały na talerzu, przy podobiźnie Shakiry. Fani są zachwyceni kreatywnością wokalistki!

Czytaj również: Shakira już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła kolor włosów!

Może dieta wegetariańska by mi pasowała ️ @rubyperman 

Fot. ONS
 
Lady Gaga, suknia z mięsa
Fot. AFP PHOTO / Mark RALSTON
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.