Sebastian Karpiel-Bułecka, VIVA! listopad 2015
Fot. Marta Wojtal/KAYAX
O tym się mówi

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał wyrzeźbioną sylwetkę

Zdjęcie robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 18 listopada 2020 15:27
Sebastian Karpiel-Bułecka, VIVA! listopad 2015
Fot. Marta Wojtal/KAYAX

Sebastian Karpiel-Bułecka to obiekt westchnień wielu kobiet. Popularny artysta, który prywatnie jest również architektem słynie ze swojej góralskiej urody i niesamowitego głosu. Muzyk jest mężem Pauliny Krupińskiej, z którą wspólnie wychowuje dwójkę dzieci – Antosię i Jędrka. Na swoim Instagramie pochwalił się ostatnio zdjęciem, które zrobiło ogromne wrażenie na jego fanach, a zwłaszcza… fankach!

Sebastian Karpiel-Bułecka jest w świetnej formie

Muzyk, który ma już 44 lata nie zwalnia tempa. Poza karierą muzyczną, rozwija również swój główny zawód, jakim jest projektowanie domów. Jego żona, 11 lat młodsza była Miss Polonia Paulina Krupińska, wspiera męża w każdym wyzwaniu zawodowym. Nic dziwnego, że Karpiel-Bułecka chce być zawsze w dobrej formie. Przy dwójce dzieci i pięknej żonie, to ogromne wyzwanie!

Karpiel-Bułecka pokazał wyrzeźbioną sylwetkę

Sebastian Karpiel-Bułecka to rodowity góral. Od lat czynnie uprawia sporty zimowe – jeździ na nartach i chodzi po górach. Okazuje się, że regularnie chodzi również na siłownie, czym pochwalił się na swoim ostatnim zdjęciu. Trzeba przyznać, że jego wyrzeźbiona sylwetka robi ogromne wrażenie. Nadmiar czasu spowodowany pandemią sprawia, że muzyk może jeszcze bardziej zadbać o swoją formę. Wygląda naprawdę imponująco! 

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazal sylwetke
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!