ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu!

Zobacz niepublikowane zdjęcia z ceremonii

Gabriela Czernecka 27 lipca 2020 10:57
ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu! Para stanęła na ślubnym kobiercu dwa lata temu i od tamtej pory tworzy zgrane małżeństwo. Są rodzicami dwójki dzieci - pięcioletniej Tosi i trzyletniego Jędrzeja. Choć zwykle starają się nie ujawniać zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego, nie pokazują choćby twarzy swoich dzieci, to tym razem zrobili wyjątek. Na Instargamie Pauliny Krupińskiej pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu pary. To wyjątkowo romantyczne fotografie! 

Rocznica ślubu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to jedna z par, która po wielu latach nieformalnego bycia razem zdecydowała się na ślub! Zakochani powiedzieli sobie tak 26 lipca 2018 roku. Uroczystość odbyła się w pięknej drewnianej świątyni w Kościelisku. Musimy przyznać, że tym razem ogromne wrażenie wywarła na nas nie tylko suknia ślubna Pauliny Krupińskiej, ale i strój pana młodego! Zarówno Sebastian Karpiel-Bułecka lider zespołu Zakopower, jak i znana prezenterka, a dziś prowadząca Dzień Dobry TVN zdecydowali się na bogato zdobione stroje w góralskim stylu. Po mszy na nowożeńców czekał tłum gości, w tym wiele znanych twarzy. Teraz para świętuje drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Paulina Krupińska opublikowała nieznane dotąd fotografie z uroczystości. Zobaczcie, jak wyglądał ten wyjątkowy dla nich dzień!   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.