Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dlaczego nie mogą wziąć ślubu? Rodzinne zdjęcia z dziećmi
Fot. Instagram @pkrupinska, @sebastiankarpielbulecka
O NICH JEST GŁOŚNO

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka chcą trzeciego dziecka, ale się o nie nie starają

Powód może zaskakiwać...

Konrad Szczęsny 9 lipca 2020 20:45
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dlaczego nie mogą wziąć ślubu? Rodzinne zdjęcia z dziećmi
Fot. Instagram @pkrupinska, @sebastiankarpielbulecka

Doskonale udaje im się godzić zobowiązania zawodowe z wychowywaniem dwójki dzieci. Paulina Krupińska zdradziła w najnowszym wywiadzie, że wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką chcieliby mieć trzecie dziecko, ale... póki co się o nie nie starają. Powód? Zaskakujący!

Paulina Krupińska o trzecim dziecku. Dlaczego nie chce póki co zajść w ciążę?

Lider zespołu Zakopower i prowadząca „Dzień Dobry TVN” są rodzicami 5-letniej Antoniny oraz 3-letniego Jędrzeja. Oboje wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że chcieliby mieć dużą rodzinę.

„Zawsze marzyłam, żeby zostać mamą. Nie odczuwam minusów macierzyństwa, bo mam bardzo grzeczne dzieci. Jestem spełniona i szczęśliwa”, podkreślała Miss Polonia w jednym z ostatnich.

Z kolei w tym najnowszym prezenterka zdradziła, że planują trzecie dziecko, ale... nie w najbliższym czasie! Dlaczego? Ten powód dla wielu osób może wydawać się co najmniej osobliwy...

„Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są”, ujawniła Paulina Krupińska w rozmowie z Party.pl.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przeprowadzą się z Warszawy w góry?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że para porzuci pełne zgiełku i pośpiechu życie w stolicy dla sielskiego Kościelska. Posiadłość w góralskim stylu jest ich oazą i azylem. Jak się jednak okazuje, póki co pozostaną z dziećmi w Warszawie.

„Owszem, planujemy się kiedyś przeprowadzić do naszego domu w Kościelisku, ale to dopiero, jak dzieci podrosną i będą miały iść do szkoły”, wyjaśniła w rozmowie z „Faktem” modelka.

Ma to również związek ze zobowiązaniami zawodowymi Pauliny Krupińskiej.

„Antonina ma 5 lat, Jędrzej 3, więc mamy jeszcze przynajmniej 2 lata na takie decyzje. Poza tym teraz pracuję w „Dzień dobry TVN”, mam dyżury, więc nawet nie mogę sobie pozwolić na dłuższy wyjazd, bo muszę być na miejscu. Zostajemy w Warszawie, dobrze nam tutaj”, zadeklarowała Paulina Krupińska.

Trzymamy kciuki za plany pary!  

Dzieci Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki na jednym zdjęciu: 5-letnia Antosia i 3-letni Jędrzej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dopiero byli tacy malutcy 🥰❤️🥰

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od dwóch lat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdjęcie z @sebastiankarpielbulecka i z synem😂🏔

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.