salmahayek-pokazala-zdjecie-w-ciazy-topless
Fot. Instagram@salmahayek
O tym się mówi

54-letnia Salma Hayek pokazała nagie zdjęcie... w ciąży!

Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Marta Cieplak 22 września 2020 12:30
salmahayek-pokazala-zdjecie-w-ciazy-topless
Fot. Instagram@salmahayek

Salma Hayek to jedna z najbardziej znanych latynoskich aktorek, żona Francois-Henrieego Pinault, prezesa grupy modowej Kering, do której należą tak luksusowe domy mody Balenciaga, Gucci czy Saint-Laurent. Gwiazda chętnie publikuje fotografie pokazujące jej podróże i kulisy prywatnego życia na Instagramie, gdzie jej konto obserwuje już 16 mln osób! Wczoraj Salma Hayek zaskoczyła fanów publikując w mediach społecznościowych nagie zdjęcie w ciąży! To jednak nie nowa fotografia, ale... sprzed 13 lat. Bo tyle właśnie skończyła dziś jej córka Valentina, a nowy post aktorki pojawił się na Instagramie właśnie z tej okazji. Napisała też kilka chwytających za serce słów do nastolatki. Zobaczcie!

Salma Hayek nago w ciąży na Instagramie

Valentino, nigdy nie chciałam, żeby ktoś istniał tak bardzo! (...) Dziękuję, że pojawiłaś się trzynaście lat temu, w taki dzień jak dzisiaj, aby oświetlić nasze życie. Jesteś moim największym nauczycielem, moją największą radością i największą nadzieją. Kochałam cię, zanim się urodziłeś i będę cię kochać na zawsze. Wszystkiego najlepszego, moja świecąca gwiazdo” napisała pod jednym ze zdjęć do córki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valentina, I never wished for someone to exist as much as I wished for you to come into my life. Thank you for showing up thirteen years ago on a day like today, “Peace Day”, to illuminate our lives. You are my greatest teacher, my greatest joy and my greatest hope. I loved you before you were born and I’ll love you forever. Happy birthday, my shining star. 💫✨🌟 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Valentina nunca deseé tanto la existencia de alguien como deseé que tu vinieras a mi vida. Gracias por haber llegado hace trece años en un día como este, “El Día de la Paz”, a iluminar nuestras vidas. Tu eres mi más grande maestra, mi más grande alegria y mi más grande esperanza. Te amé antes que nacieras y te amare por siempre. Felicidades mi estrella brillante. 💫✨🌟 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #internationaldayofpeace

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

A tak Salma Hayek prezentowała się w ciąży:

Fani zaraz po publikacji zdjęcia, na którym Salma Hayek pozuje z nagim ciążowym brzuszkiem i topless, zasypali gwiazdę komplemntami. I cic dziwnego, bo rzeczywiście, że wyglądała fenomenalnie!

Bóg musiał poświęcić ci więcej czasu. Czysta perfekcja!

Piękna!

Ale mimo upływu czasu aktorka nadal prezentuje się fantastycznie. Nie widać wcale, że 50 urodziny ma już za sobą. Zmarszczek praktycznie brak, a figura godna pozazdroszczenia. Tylko zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Contemplating new horizons Contemplando nuevos horizontes 😎

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.