Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel zmienia styl na wakacje!

Jej nowa fryzura to hit Instagrama

Marta Cieplak 26 lipca 2021 12:30
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel nie odpoczywa w wakacje jak reszta nastolatków. Młoda piosenkarka jest właśnie w trakcie letniej trasy koncertowej, podczas której co chwila zachwyca inną stylizacją i nowymi fryzurami. Od końca czerwca miała już różowe włosy, potem rozjaśniła je na blond, a teraz zaskakuje uczesaniami. Roxie pokochała warkocze i to właśnie w nich pojawia się teraz na scenie! Jesteśmy pewni, że jej fanki pójdą jej śladem i w całej Polsce zapanuje moda na warkocze!

Zobacz także: Roksana Węgiel: „Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady”

Roxie Węgiel w nowej fryzurze lipiec 2021

Do tej pory Roxie Węgiel na najczęściej występowała w rozpuszczonych włosach. Czasem były proste, czasem falowane lub kręcone. Chętnie dodawała do nich akcesoria takie jak opaski lub spinki. Ale jak widać na ostatnich zdjęciach na Instagramie, wokalistka postanowiła zmienić lekko look i postawiła na modne warkocze. Na stories pokazała się najpierw w dwóch warkoczach w stylu słowiańskim i wianku! Wyglądała doskonale!

nowa fryzura Roxie Węgiel warkocze
Fot. Instagram Roksana Węgiel

Co ciekawe, przy tak splecionych włosach doskonale widać blond pasemka. Efekt jest świetny i bardzo inspirujący. 

Zobacz także: Najnowszy trend na Instagramie: warkocze w kształcie... róży!

Jak widać Roksanie spodobał się styl plecionek, bo kolejne zdjęcie, które opublikowała na swoim koncie na Instagramie też jest z warkoczami! Tym razem są one zaplecione w bokserskim stylu od czoła do połowy głowy, a reszta włosów pozostaje rozpuszczona. Efekt? Zjawiskowy! 

Musimy przyznać, że Roxie wyrasta na piękną kobietę i coraz mniej jest w niej z dziewczynki, którą znamy z Eurowizji! Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem i komplementują ją pod postem:

Śliczna fryzura i mega stylizacja 😍💕💖

Piękna 😍🔥

Genialna stylówa ❤️ pięknie ci w takiej fryzurze 

OMGG IDEAŁ

Czekamy na kolejne fryzury Roxie, które będą idealną inspiracją na wakacyjny look!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?