Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel zmienia styl na wakacje!

Jej nowa fryzura to hit Instagrama

Marta Cieplak 26 lipca 2021 12:30
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel nie odpoczywa w wakacje jak reszta nastolatków. Młoda piosenkarka jest właśnie w trakcie letniej trasy koncertowej, podczas której co chwila zachwyca inną stylizacją i nowymi fryzurami. Od końca czerwca miała już różowe włosy, potem rozjaśniła je na blond, a teraz zaskakuje uczesaniami. Roxie pokochała warkocze i to właśnie w nich pojawia się teraz na scenie! Jesteśmy pewni, że jej fanki pójdą jej śladem i w całej Polsce zapanuje moda na warkocze!

Zobacz także: Roksana Węgiel: „Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady”

Roxie Węgiel w nowej fryzurze lipiec 2021

Do tej pory Roxie Węgiel na najczęściej występowała w rozpuszczonych włosach. Czasem były proste, czasem falowane lub kręcone. Chętnie dodawała do nich akcesoria takie jak opaski lub spinki. Ale jak widać na ostatnich zdjęciach na Instagramie, wokalistka postanowiła zmienić lekko look i postawiła na modne warkocze. Na stories pokazała się najpierw w dwóch warkoczach w stylu słowiańskim i wianku! Wyglądała doskonale!

nowa fryzura Roxie Węgiel warkocze
Fot. Instagram Roksana Węgiel

Co ciekawe, przy tak splecionych włosach doskonale widać blond pasemka. Efekt jest świetny i bardzo inspirujący. 

Zobacz także: Najnowszy trend na Instagramie: warkocze w kształcie... róży!

Jak widać Roksanie spodobał się styl plecionek, bo kolejne zdjęcie, które opublikowała na swoim koncie na Instagramie też jest z warkoczami! Tym razem są one zaplecione w bokserskim stylu od czoła do połowy głowy, a reszta włosów pozostaje rozpuszczona. Efekt? Zjawiskowy! 

Musimy przyznać, że Roxie wyrasta na piękną kobietę i coraz mniej jest w niej z dziewczynki, którą znamy z Eurowizji! Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem i komplementują ją pod postem:

Śliczna fryzura i mega stylizacja 😍💕💖

Piękna 😍🔥

Genialna stylówa ❤️ pięknie ci w takiej fryzurze 

OMGG IDEAŁ

Czekamy na kolejne fryzury Roxie, które będą idealną inspiracją na wakacyjny look!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.