Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O tym się mówi

Roksana Węgiel szaleje na plaży w skąpym bikini!

Ma sylwetkę supermodelki!

Marta Cieplak 12 lipca 2021 14:30
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel ma zaledwie 16 lat, ale na swoim koncie już wiele sukcesów, w tym wygraną w Eurowizji Junior w 2018 roku. Jej fanklub wciąż rośnie, a jej profil na Instagramie obserwuje już 1,2 mln osób! Nastoletnia wokalistka jest właśnie w trakcie letniej trasy koncertowej po Polsce, ale między występami stara się odpoczywać i spędzać czas z rodziną. Na swoim Instagramie opublikowała właśnie zdjęcia z plaży, na których pozuje w kusym, czarnym bikini. Ależ ona ma sylwetkę!

Roksana Węgiel w bikini 2021

Roxie w bikini ostatni raz pojawiła się rok temu i wtedy pojawiło się dużo nieprzychylnych komentarzy, że pokazuje za dużo ciała. Tym razem wybrała jednak bardziej sportowy krój z topem, który doskonale podkreśla jej doskonałą sylwetkę. Roksana Węgiel często w wywiadach przyznaje, że zawsze dużo trenowała (kiedyś judo), a teraz po prostu ćwiczy na siłowni albo korzysta z zajęć fitness. I daje tym samym doskonały przykład swoim fanom, co jest nie bez znaczenia, kiedy w Polsce coraz więcej nastolatków ma problemy z nadwagą!

Roksana Węgiel w bikini 2021
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie i z taką sylwetką spokojnie mogłaby zostać modelką! 

Roksana Węgiel w blond włosach

Co ciekawe, z okazji nowej trasy koncertowej Roxie zdecydowała się też na kolejną zmianę fryzury! Najpierw, pod koniec czerwca, zafundowała sobie różowe pasemka wokół twarzy, a teraz postanowiła diametralnie je rozjaśnić i Roksana Węgiel została blondynką!

W nowym odcieniu wygląda doskonale! Tylko zobaczcie:

Fani nie mogą się nachwalić efektów letniej metamorfozy wokalistki!

Jaka piękna!!♥️♥️🔥

Kocham Twój nowy look

Jaka ślicznaaaaa 😍😍😍

Anioł

Musimy przyznać, że Roxie wygląda coraz bardziej kobieco! Jesteśmy też ciekawi, jaką zmianą pochwali się następnym razem! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.