Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O tym się mówi!

Roksana Węgiel już tak nie wygląda! Zmieniła kolor włosów!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 25 czerwca 2021 16:27
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel to jedno z największych objawień młodej polskiej sceny muzycznej. Młoda wokalistka, która wygrała Eurowizję reprezentując nasz kraj, otrzymała niesamowitą szansę. Teraz pnie się po szczeblach kariery, a liczba jej fanów wciąż rośnie. Tym razem, Roksana zaszalała z nową fryzurą i pokazała fanom całkowitą metamorfozę. Jak teraz wygląda nastolatka?

Czytaj też: Roksana Węgiel: „Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady”

Roksana Węgiel zmieniła kolor włosów

16-latka zazwyczaj pokazywała się w jednej fryzurze – nosiła długie, dość ciemne, proste włosy. Tym razem zaskoczyła fanów i udostępniła zdjęcie, na których ma… kolorowe włosy, a dokładniej różowe pasemka. Lato sprzyja metamorfozom, ale takiej u młodej wokalistki nikt się nie spodziewał.

Tym razem specjalnie z okazji Europejskiego Stadionu Kultury, na którym Roxie wystąpi już w najbliższy piątek 25 czerwca w Rzeszowie, wyczarowaliśmy piękne różowe pasma, które rozświetlają cudną buzię naszej Gwiazdy. Wyglada obłędnie czyż nie? - zdradza fryzjerka.

Zobacz też: Roksana Węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią? Mamy oświadczenie Universal Music Polska

Roksana jest zachwycona zmianą – jak każda nastolatka, uwielbia czuć się pięknie i czasem zaszaleć! Jak Wam się podoba w zupełnie innym wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.