Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel postawiła na letnią metamorfozę!

Nowy kolor włosów to nie wszystko!

Marta Cieplak 23 czerwca 2021 19:30
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest wszechstronnie utalentowana! Najpierw dzięki umiejętnościom wokalnym wygrała The Voice Kids oraz Eurowizję dla dzieci, a w tym roku udowodniła, że potrafi też doskonale tańczyć. Efekt? Wygrana w show Dance, dance, dance! Dzięki temu jest wzorem dla wielu nastolatek w Polsce, które marzą o karierze w stylu Roxie. A teraz będą jeszcze marzyć o takiej samej fryzurze... To będzie hit lata 2021!

Zobacz także: Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze swoimi braćmi!

Roksana Roxie Węgiel w nowym kolorze włosów

Odkąd pojawiła się w telewizji, miała zawsze ciemne i długie włosy. Raz kręcone, raz falowane, kiedy indziej proste. Ale kolor pozostawał ten sam. Teraz jednak Roxie postanowiła zaszaleć z okazji końca szkoły i zafundowała sobie totalną metamorfozę!

nowy kolor włosów Roksany Węgiel
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Piosenkarka postawiła na jasny, pastelowy róż, który rozświetlił jej twarz. Musimy przyznać, że choć kolor może być dla niektórych dość kontrowersyjny, to Roxie wygląda w różowych włosach doskonale.

Co ciekawe Roksana Węgiel nie pofarbowała całych włosów, a jedynie pasma okalające jej twarz, czyli face frame (rama twarzy). Dzięki temu uczesanie jest bardzo, bardzo nowoczesne!

metamorfoza Roksany Węgiel
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Jesteśmy zachwyceni tą metamorfozą, a Wy? W której fryzurze Roxie podoba Wam się bardziej? W różowych czy w ciemnych włosach?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.