Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel postawiła na letnią metamorfozę!

Nowy kolor włosów to nie wszystko!

Marta Cieplak 23 czerwca 2021 19:30
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest wszechstronnie utalentowana! Najpierw dzięki umiejętnościom wokalnym wygrała The Voice Kids oraz Eurowizję dla dzieci, a w tym roku udowodniła, że potrafi też doskonale tańczyć. Efekt? Wygrana w show Dance, dance, dance! Dzięki temu jest wzorem dla wielu nastolatek w Polsce, które marzą o karierze w stylu Roxie. A teraz będą jeszcze marzyć o takiej samej fryzurze... To będzie hit lata 2021!

Zobacz także: Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze swoimi braćmi!

Roksana Roxie Węgiel w nowym kolorze włosów

Odkąd pojawiła się w telewizji, miała zawsze ciemne i długie włosy. Raz kręcone, raz falowane, kiedy indziej proste. Ale kolor pozostawał ten sam. Teraz jednak Roxie postanowiła zaszaleć z okazji końca szkoły i zafundowała sobie totalną metamorfozę!

nowy kolor włosów Roksany Węgiel
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Piosenkarka postawiła na jasny, pastelowy róż, który rozświetlił jej twarz. Musimy przyznać, że choć kolor może być dla niektórych dość kontrowersyjny, to Roxie wygląda w różowych włosach doskonale.

Co ciekawe Roksana Węgiel nie pofarbowała całych włosów, a jedynie pasma okalające jej twarz, czyli face frame (rama twarzy). Dzięki temu uczesanie jest bardzo, bardzo nowoczesne!

metamorfoza Roksany Węgiel
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Jesteśmy zachwyceni tą metamorfozą, a Wy? W której fryzurze Roxie podoba Wam się bardziej? W różowych czy w ciemnych włosach?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.