Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel postawiła na letnią metamorfozę!

Nowy kolor włosów to nie wszystko!

Marta Cieplak 23 czerwca 2021 19:30
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest wszechstronnie utalentowana! Najpierw dzięki umiejętnościom wokalnym wygrała The Voice Kids oraz Eurowizję dla dzieci, a w tym roku udowodniła, że potrafi też doskonale tańczyć. Efekt? Wygrana w show Dance, dance, dance! Dzięki temu jest wzorem dla wielu nastolatek w Polsce, które marzą o karierze w stylu Roxie. A teraz będą jeszcze marzyć o takiej samej fryzurze... To będzie hit lata 2021!

Zobacz także: Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze swoimi braćmi!

Roksana Roxie Węgiel w nowym kolorze włosów

Odkąd pojawiła się w telewizji, miała zawsze ciemne i długie włosy. Raz kręcone, raz falowane, kiedy indziej proste. Ale kolor pozostawał ten sam. Teraz jednak Roxie postanowiła zaszaleć z okazji końca szkoły i zafundowała sobie totalną metamorfozę!

nowy kolor włosów Roksany Węgiel
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Piosenkarka postawiła na jasny, pastelowy róż, który rozświetlił jej twarz. Musimy przyznać, że choć kolor może być dla niektórych dość kontrowersyjny, to Roxie wygląda w różowych włosach doskonale.

Co ciekawe Roksana Węgiel nie pofarbowała całych włosów, a jedynie pasma okalające jej twarz, czyli face frame (rama twarzy). Dzięki temu uczesanie jest bardzo, bardzo nowoczesne!

metamorfoza Roksany Węgiel
Fot. Instagram/Roksana Węgiel

Jesteśmy zachwyceni tą metamorfozą, a Wy? W której fryzurze Roxie podoba Wam się bardziej? W różowych czy w ciemnych włosach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?