Renée Zellweger
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images
o tym się mówi!

Renée Zellweger przyłapana bez makijażu!

Jak dziś wygląda aktorka?

Redakcja VIVA! 5 września 2023 15:30
Renée Zellweger
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images

Renée Zellweger jest laureatką dwóch Oscarów i wielu innych prestiżowych nagród, a fani pokochali ją szczególnie za jej komiczną kreację postaci Bridget Jones. Od jakiegoś czasu niestety rzadziej widujemy ją na ekranie. Gwiazda zapewne nie powinna narzekać na brak propozycji zagrania w filmach. Mimo to ostatnio postanowiła bardziej poświęcić się rodzinie. Teraz wszyscy oczekują jej ślubu z młodszym o dziesięć lat Anthonym Ansteadem, z którym spotyka się od 2021 roku. Mimo intensywnych przygotowań do uroczystości, gwiazda znalazła chwilę na spacer z psem, co nie uszło uwadze paparazzich. Jak teraz wygląda Renée Zellweger?

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel w bikini na dachu

Renée Zellweger odkłada karierę na bok

54-letnia aktorka ma rzeszę oddanych fanów, którzy tylko czekają, by znów zobaczyć ją na ekranie. Teraz jednak dla hollywoodzkiej gwiazdy co innego jest na pierwszym miejscu. Jest zaręczona i mówi się, że w niedługim czasie planuje ślub, który ma mieć charakter prywatny. Jej wybrankiem jest 44-letni Anthony Anstead - angielski prezenter telewizyjny, specjalizujący się w motoryzacji. 

Anthony Anstead

Anthony Anstead
Fot. Michael Buckner/Getty Images

Jak teraz wygląda Renée Zellweger: gwiazda Hollywood w codziennej stylizacji na spacerze

Niedawno aktorka była widziana w jednym z parków w Los Angeles, gdzie spacerowała ze swoim psem. Uwagę zwróciła jej bardzo swobodna stylizacja, którą wielu mogłoby uznać za niechlujną. Miała na sobie szary longsleeve, spodnie trekkingowe oraz sportowe buty. W dodatku nie miała na sobie ani grama makijażu, a włosy spięte w luźnego koka ukryła pod czapką z daszkiem. Można się spodziewać, że gwiazda ma sporo na głowie i wyszukane stylizacje nie są teraz jej priorytetem. Mimo to, widać, że aktorka jest w formie, patrząc na jej zgrabną i smukłą sylwetkę. 

Renée Zellweger przyłapana bez makijażu!
Fot. mat.prasowe FORUM

Renée Zellweger przyłapana bez makijażu!
Fot. mat.prasowe FORUM

Teraz czekamy na zdjęcia z ceremonii ślubnej Renée Zellweger i Anthony'ego Ansteada. Jesteście ciekawi jaką suknię wybierze panna młoda?  

Renée Zellweger
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.