Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Koroniewska pokazała nowe zdjęcie. Znowu schudła?

Znamy patent aktorki na szczupłą sylwetkę!

Agata Zych 21 sierpnia 2019 19:15
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska od lat zachwyca pięknym wyglądem i aktywnym trybem życia. Od jakiegoś czasu podbija również serca swoich fanów zdjęciami publikowanymi na jej profilach w social mediach. Tym razem aktorka postanowiła porównać swoje dwie fotografie: współczesną i z przeszłości, które wyraźnie pokazują, że jej figura uległa sporej zmianie. Czy to specjalna dieta, czy może coś innego? Sprawdźcie jaki sposób na idealną sylwetkę zdradziła gwiazda.

Jaką dietę stosuje Joanna Koroniewska?

Okazuje się, że aktorka nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety. Aktywny styl życia, związany również z macierzyństwem wpływa na jej metabolizm i zdrowy wygląd. Aktorka uważa natomiast, że człowiek zaczyna tracić na wadze wtedy, kiedy przestaje się odchudzać. Nie skupia swoich myśli wyłącznie na jedzeniu, tylko na działaniu i planowaniu nowych zadań. Stara się żyć pełnią życia i nie uzależniać planu swojego dnia od godzin posiłków. Oczywiście ważna jest dla niej jakość spożywanych potraw, dlatego podkreśla że ogranicza się do sprawdzonych produktów i świadomie kompletuje swoje menu. Priorytetem jest jednak jakość życia, a nie codzienna dieta. Oczywiście w połączeniu z aktywnością fizyczną, aktorka najczęściej stawia na bieganie.  

 Jedzenie jest szalenie istotne, ale nie chcę czuć się przez nie ubezwłasnowolniona. Żeby być zdrowym powinniśmy jeść wtedy kiedy jesteśmy głodni i produkty, które są mniej przetworzone, z ograniczeniem tych nie do końca dla nas korzystnych”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj będzie na poważnie. Bo też i samo zdjęcie do tego zobowiązuje. 😂🤔🤪🤭Dostaję od Was mnóstwo pytań. Napisz jaką dietę stosujesz, ile razy w tygodniu ćwiczysz. I od razu uprzedzam, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i piszę tylko i wyłącznie o swoim, dość złożonym przypadku. 😂🤭Skupię się na początek na tzw.diecie. Serio, ja jem. Serio, nawet dużo. 😂🤷‍♀️A paradoksalnie, już kiedyś o tym opowiadałam, przynajmniej taką mam teorię, że człowiek zaczyna chudnąć wtedy kiedy przestaje się odchudzać. 💪✌️Dlaczego?!? Bo nie myśli wciąż o jedzeniu. 😂😂Przynamniej tak było w moim wypadku. I chociaż niektórym trudno sobie przypomnieć, ale ja zawsze kiedyś byłam na plusie. 😂😂😂🙌Dużo i długo by pisać, ale ja naprawdę uważam, że jak i wszystko tak i ta sprawa jest po prostu w naszej głowie. Najważniejsze jest to, aby wypadkową było to co na zewnątrz czyli tzw. nasze opakowanie. (W sensie wygląd 😂😂) Czyli jedzenie dobrych, sprawdzonych produktów, ograniczając te zdecydowanie gorsze, ale nie PRZEDE WSZYSTKIM dla figury tylko dla ZDROWIA. I to właśnie po latach zrozumiałam. Wtedy też moim zdaniem determinacja człowieka do działania jest dużo większa. 🙌 Czyli nie zaczynamy zdrowo jeść i więcej posiłków, ograniczając produkty mniej zdrowe TYLKO generalnie żeby być zdrowszymi jemy wtedy kiedy jesteśmy głodni i produkty, które są zdrowsze, mniej przetworzone, ograniczając wiele tych nie do końca dobrych dla nas. Teraz na przykład zaczynam wzmożoną pracę i wybrałam @bistrobox_catering. I to dlatego, że dla mnie to zbilansowane posiłki, które poza wszystkim mi bardzo smakują. A jeśli chodzi o moje „patenty” to najważniejsze jest to, że teraz nie żyje po to żeby jeść a jem po to żeby żyć. 😂😂Brzmi mocno, ale taka jest prawda. Jedzenie jest szalenie istotne, ale nie chcę czuć się przez nie ubezwłasnowolniona jeśli wiecie co mAm na myśli. Ale niedaleko by szukać, @maciej_dowbor mimo, że w tym samym domu, całkowicie inaczej podchodzi do tematu pożywienia. 😂😂🤪😜Dla niego jedzenie jest skądinąd, sensem jego życia a takie przypadki są DUŻO trudniejsze w rozwikłaniu tej sprawy. 🤭🤔🤔I na takie gagatki nic oprócz wzmożonego wysiłku fizycznego rady nie ma. Cdn.

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?