Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
ZE ŚWIATA URODY

Anna Lewandowska zrezygnowała ze swoich zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych?

Oto jej szczere wyznanie!

Marta Baran 29 lipca 2019 13:45
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest inspiracją do przejścia na zdrowy tryb życia dla wielu z nas. Codziennie motywuje tysiące kobiet do diety i ćwiczeń. Na swoim Instagramie dzieli się z obserwatorami dobrą energią i zachęca do działania. Jeden z jej ostatnich wpisów nieco się różni – czyżby Anna Lewandowska postanowiła nieco zwolnić?

Dieta Anny Lewandowskiej

Na swoim koncie Ania ma wiele książek oraz filmów instruktażowych, które pomogły dużej liczbie kobiet odmienić swoje życie i skłoniły do aktywnego stylu życia. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, czy na wakacjach dieta to podstawa. Jednak jak się okazuje nawet żona Roberta Lewandowskiego czasami potrzebuje odpoczynku i sobie odpuszcza. Co na to wskazuje? Ania postanowiła podzielić się swoimi refleksjami na ten temat pod jednym ze zdjęć w social mediach: Wypoczęłam, odprężyłam się i... troszkę sobie odpuściłam i pofolgowałam 😉 Jednym słowem zrobiłam sobie prawdziwe wakacje. .. Hehe nie, nie wcale nie dlatego staję bokiem do zdjęć 🙈😜🤘😂 Co prawda, nie odpuściłam treningów z wyzwania #30dnitrenujezLewa, bo jednak jeśli się czegoś podejmuję, to daję z siebie 200% gdziekolwiek bym nie była!, ale ...lody, makarony, desery, a nawet odrobina dobrego wina na chwilę „dopadły mnie” na urlopie👽 Jak mnie znacie to pewnie wiecie, że wszystko w rozsądnych ilościach🙈 ale jednak!😊 Ta praca naprawdę pozytywnie nakręca🤗  I taka wracam do Was z powrotem😍.

Na czas wakacji każda z nas powinna odpocząć i pozwolić sobie na więcej przyjemności! Jej fani są pozytywnie zaskoczeni szczerym wyznaniem: Figura i tak piękna ☺️ a najważniejsze jak nam powtarzasz jest rozsądek i zdrowy umiar 😍 jak dobrze wiedzieć że też jesteś prawdziwa i też masz pokusy 😘, Lewa🙂, jeśli tak można, jesteś super., Myślę, że dobrze zrobiłaś z pofolgowaniem i odpuszczeniem – w końcu nie jesteś robotem.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OK, I have to admit to something 😇 I am rested, relaxed... I had a real holidays. Hehe no thats not why I stand sideways on the pictures 🙈😜🤘😂 Although I did not give up the trainings from our challenge # 30dnitrenujezLewa, because if I do something, I give 200% of myself, wherever I may be! Now I'm back with batteries charged🤗 _________ Majorka - oj to był baaardzo pracowity i owocny czas, ale na szczęście wśród przyjemnych widoków, no i pomyślnie udało mi się złapać kilka wolnych chwil tylko z moją kochaną córeczką.👯‍♀️❤️ OK, no dobra przyznam się Wam do czegoś 😇 Wypoczęłam, odprężyłam się i... troszkę sobie odpuściłam i pofolgowałam 😉 Jednym słowem zrobiłam sobie prawdziwe wakacje. .. Hehe nie, nie wcale nie dlatego staję bokiem do zdjęć 🙈😜🤘😂 Co prawda, nie odpuściłam treningów z wyzwania #30dnitrenujezLewa, bo jednak jeśli się czegoś podejmuję, to daję z siebie 200% gdziekolwiek bym nie była!, ale ...lody, makarony, desery, a nawet odrobina dobrego wina na chwilę „dopadły mnie” na urlopie 👽 Jak mnie znacie to pewnie wiecie, że wszystko w rozsądnych ilościach 🙈ale jednak!😊 Ta praca naprawdę pozytywnie nakręca 🤗 I taka wracam do Was z powrotem😍 _________ #annalewandowska #mallorca #hardwork #lovemyjob #dietandtrainingbyann #healthyplanbyann #motheranddoughter #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…