Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
ZE ŚWIATA URODY

Anna Lewandowska zrezygnowała ze swoich zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych?

Oto jej szczere wyznanie!

Marta Baran 29 lipca 2019 13:45
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest inspiracją do przejścia na zdrowy tryb życia dla wielu z nas. Codziennie motywuje tysiące kobiet do diety i ćwiczeń. Na swoim Instagramie dzieli się z obserwatorami dobrą energią i zachęca do działania. Jeden z jej ostatnich wpisów nieco się różni – czyżby Anna Lewandowska postanowiła nieco zwolnić?

Dieta Anny Lewandowskiej

Na swoim koncie Ania ma wiele książek oraz filmów instruktażowych, które pomogły dużej liczbie kobiet odmienić swoje życie i skłoniły do aktywnego stylu życia. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, czy na wakacjach dieta to podstawa. Jednak jak się okazuje nawet żona Roberta Lewandowskiego czasami potrzebuje odpoczynku i sobie odpuszcza. Co na to wskazuje? Ania postanowiła podzielić się swoimi refleksjami na ten temat pod jednym ze zdjęć w social mediach: Wypoczęłam, odprężyłam się i... troszkę sobie odpuściłam i pofolgowałam 😉 Jednym słowem zrobiłam sobie prawdziwe wakacje. .. Hehe nie, nie wcale nie dlatego staję bokiem do zdjęć 🙈😜🤘😂 Co prawda, nie odpuściłam treningów z wyzwania #30dnitrenujezLewa, bo jednak jeśli się czegoś podejmuję, to daję z siebie 200% gdziekolwiek bym nie była!, ale ...lody, makarony, desery, a nawet odrobina dobrego wina na chwilę „dopadły mnie” na urlopie👽 Jak mnie znacie to pewnie wiecie, że wszystko w rozsądnych ilościach🙈 ale jednak!😊 Ta praca naprawdę pozytywnie nakręca🤗  I taka wracam do Was z powrotem😍.

Na czas wakacji każda z nas powinna odpocząć i pozwolić sobie na więcej przyjemności! Jej fani są pozytywnie zaskoczeni szczerym wyznaniem: Figura i tak piękna ☺️ a najważniejsze jak nam powtarzasz jest rozsądek i zdrowy umiar 😍 jak dobrze wiedzieć że też jesteś prawdziwa i też masz pokusy 😘, Lewa🙂, jeśli tak można, jesteś super., Myślę, że dobrze zrobiłaś z pofolgowaniem i odpuszczeniem – w końcu nie jesteś robotem.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OK, I have to admit to something 😇 I am rested, relaxed... I had a real holidays. Hehe no thats not why I stand sideways on the pictures 🙈😜🤘😂 Although I did not give up the trainings from our challenge # 30dnitrenujezLewa, because if I do something, I give 200% of myself, wherever I may be! Now I'm back with batteries charged🤗 _________ Majorka - oj to był baaardzo pracowity i owocny czas, ale na szczęście wśród przyjemnych widoków, no i pomyślnie udało mi się złapać kilka wolnych chwil tylko z moją kochaną córeczką.👯‍♀️❤️ OK, no dobra przyznam się Wam do czegoś 😇 Wypoczęłam, odprężyłam się i... troszkę sobie odpuściłam i pofolgowałam 😉 Jednym słowem zrobiłam sobie prawdziwe wakacje. .. Hehe nie, nie wcale nie dlatego staję bokiem do zdjęć 🙈😜🤘😂 Co prawda, nie odpuściłam treningów z wyzwania #30dnitrenujezLewa, bo jednak jeśli się czegoś podejmuję, to daję z siebie 200% gdziekolwiek bym nie była!, ale ...lody, makarony, desery, a nawet odrobina dobrego wina na chwilę „dopadły mnie” na urlopie 👽 Jak mnie znacie to pewnie wiecie, że wszystko w rozsądnych ilościach 🙈ale jednak!😊 Ta praca naprawdę pozytywnie nakręca 🤗 I taka wracam do Was z powrotem😍 _________ #annalewandowska #mallorca #hardwork #lovemyjob #dietandtrainingbyann #healthyplanbyann #motheranddoughter #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.