Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
metamorfozy gwiazd

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów nową fryzurą!

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 17 lipca 2019 12:00
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska słynie z pięknie ułożonych włosów. A nawet jeśli pokazuje się z lekko rozwianymi to jest to zaplanowane działanie. Dlatego ostatnie zdjęcia trenerki mocno zaskakują!

W jakiej fryzurze ćwiczy Anna Lewandowska

Anna od ponad dwóch tygodni prowadzi na swoim profilu na Instagramie akcję #30dnitrenujezlewa, w ramach której namawia do codziennych ćwiczeń przez cały miesiąc. Kilka dni temu w ramach dodatkowego zachęcenia fanów do treningów wrzuciła swoje zdjęcia z osobami, które towarzyszą jej zazwyczaj w codziennych ćwiczeniach. Są tak osoby z jej Healthy Center by Ann ale także... Robert Lewandowski!

Ale nie to zaskakuje najbardziej, ale uczesanie gwiazdy. Ma bowiem na głowie bardzo niedbały kok. Wygląda tak, jakby rzeczywiście ostro trenowała! Ale nam bardzo podoba się taka totalna naturalność! Fani są podobnego zdania: „Super zdjęcia”, „I to jest dopiero szczere i radosne zdjęcie!”, „WOW”  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This day will be a bit different! Today, your mission is to motivate one person for a couple workout❗yes, this Tuesday is all about Couple Workout. Invite your partner for a training ( spouse, colleague, sister, brother, ...) And train!☝🤗 ✅ Couple Workout, or Summer Shape program, Whole Body Cardio training. ___________ 1️⃣6️⃣ dzień wyzwania będzie wyglądał nieco inaczej!🙈Tym razem, to Wy zmotywujecie jedna osobę do wspólnego treningu🙏🏻☝️✌️🤗 👉 Na wtorek zaplanowałam TRENING W PARACH. Zaproś do treningu partnera (kimkolwiek jest! mąż/żona, koleżanka, kolega, siostra, brat,...) ▫️ I trenujcie! ✅ Couple Workout, trening w parach lub (jeśli lubisz trenować w pojedynkę) zrób program Summer Shape, trening Whole Body Cardio ————— Ps. A to jest moja ekipaaaa❗️30 osobowy team znajomych na grupie, z którymi codziennie się motywuje my HEALTHY TEAM❤️. Teraz też nie będzie inaczej!❤️❤️ Pochwalcie się swoją załogą 🤗🤗 ____________ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #healthyteam #teamchallenge #challenge #30dnitrenujezlewa #coupleworkout #workout #training @huaweimobilepl

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Half of the challenge #30dnitrenujezLewa is behind us! Today, quick info about 1⃣5⃣ th day of the challenge @diet_training_by_ann Ladies ✅ Tx7 program, Karate Cardio training and Challenge training Gentleman ✅ Easy Best Body For Man and Upper Body i ABS training And as promised i have a few surprises:🎁 4 healthy boxes from @foods_by_ann are going to: @endo_wojownik26 @fit_loveee @mamatrzechkotow @eli__b__ _____________ Połowa wyzwania #30dnitrenujezLewa za nami! Dziś już tylko szybkie info o 1⃣5⃣ dniu wyzwania. Panie ✅ program Tx7, trening: Karate Cardio i trening Challenge (zapisuj swój wynik, czyli ilość powtórzeń w każdym z głównych ćwiczeń, za tydzień sprawdzimy postęp) Panowie ✅ program Easy Best Body For Man i trening: Upper Body i ABS ▫️▫️ No i obiecane niespodzianki🤗 4 healthy boxy od @foods_by_ann lądują u: @endo_wojownik26 @fit_loveee @mamatrzechkotow @eli__b__ Totalnie przypadkowe profile, wybrać nie potrafiłam, bo Wasze zaangażowanie codziennie kładzie mnie na łopatki🙈 ____________ #annalewandowska #foodsbyann #dietandtrainingbyann #challenge @huaweimobilepl

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?