Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz
O tym się mówi

Piękna Weronika Książkiewicz pokazała swojego 10-letniego syna!

Aktorka znowu rozjaśniła włosy i wygląda kwitnąco!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 19:32
Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz to pozytywna i piękna aktorka, która jest uwielbiana przez fanów. W ostatnim czasie najwięcej emocji wzbudza nowy związek aktorki. Plotki o tym, że aktorka znów jest zakochana, pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Niedawno 39-latka zdecydowała się jednak po raz pierwszy pokazać ukochanego światu. Jej wybrankiem jest starszy o 19 lat Izraelczyk Hezi. Ponoć aktorka jest z nim bardzo szczęśliwa i zakochana. Weronika Książkiewicz podkreśla, że pandemia wyraźnie zbliżyła do siebie zakochanych i jeszcze modniej ich połączyła.

Taki trudny czas może pociągnąć relację albo w jedną, albo w drugą. Ta sytuacja pociągnęła w jedyną i dobrą stronę. Ten dystans zbliżył i połączył. W tym trudnym czasie na pewno wskoczyliśmy na jeszcze wyższy poziom relacji - zapewniała w rozmowie z Plejadą.

Jak wygląda 10-teni syn Weroniki Książkiewicz, są do siebie bardzo podobni

Aktorka jest również szczęśliwą mamą. W jej życiu jest jeszcze inny chłopak. 10-letni syn Borys, który jest owocem związku aktorki z Krzysztofem Latkiem. Niedawno z okazji długiego weekendu Książkiewicz postanowiła zorganizować rodzinną wycieczkę. Korzystając z pięknej czerwcowej pogody Weronika i Borys wybrali się do położonej nieopodal Gniezna wypoczynkowej rezydencji. Spędzali tam urocze chwile, które aktorka udokumentowała na swoim profilu na Instagramie. Weronika Książkiewicz wygląda na nich naprawdę pięknie, prezentuje się w wiosennej zielonej sukience i znowu rozjaśniła włosy. Wygląda naprawdę pięknie!

Ale pani syn jest do pani podobny. Zwłaszcza uśmiech.

Synek - kopia pięknej mamy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ale było super , zdecydowanie za krótki był ten długi weekend 🤪

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W ostatni weekend świętowałam razem z najbliższymi [oczywiście w wąskim gronie w tych czasach]. Była ku temu ważna rodzinna okazja. ❤️ Z tych emocji i gorącej atmosfery w ekspresowym tempie roztopił nam się lód w kieliszkach 🥂🌞 Ale smak radości i słodkich chwil nie ulotnił się ani na moment! Wróciły wspomnienia z ubiegłego lata, dając nadzieję na kolejne takie spotkania. Wytęsknione rozmowy, celebracja chwili, szczęście po długiej rozłące. Trudno to wszystko ubrać w słowa. ❤️❤️ Jedno jest pewne, że początek mojej współpracy z Monte Santi zyskał dodatkowe emocjonalne zabarwienie. Zapraszam Was do krainy moich smaków, wina musujące Monte Santi ICE są już do kupienia w Biedronce🐞 Dzielmy te chwile [póki co wciąż w małym gronie]. 🙂 #montesanti #wine #wino #winelover #winetime #relax #metime #winestagram #summer #summervibes #weekend #yummy #wineoclock #dolcevita #winomusujace

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life is better at the beach... ps jak napisze ze to najfajniejszy facet na Ziemi to wierze ze mnie zrozumiecie 😃

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.