Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Ze świata urody

Ola Kwaśniewska w bikini, to zdjęcie zachwyca! Fani nie szczędzą komplementów!

Co to za wyjątkowe zdjęcie?

Redakcja VIVA! 13 października 2020 18:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Ola Kwaśniewska to jedyna córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Dała się także poznać jako reporterka Dzień Dobry TVN. W swojej karierze miała okazję prowadzić talk-show Mała Czarna oraz audycję Niedziela słodko-Kwaśniewska w Planeta FM. Prywatnie jest żoną artysty Kuby Badacha.

Ola Kwaśniewska na zdjęciu w bikini

Ola Kwaśniewska, doskonale prowadzi swoje rozmowy z użytkownikami w social mediach. Ma niezwykłe poczucie humoru, dystans do siebie i ogromną ilość fanów, którzy komentują jej posty - obecnie ponad 161 tys. na Instagramie. Nie boi się także odpowiadać na zarzuty hejterów, wręcz przeciwnie potrafi wejść z nimi w dyskusję. Dziś natomiast zaskoczyła miło swoich odbiorców na Instagramie i pokazała się w bikini, próbując choć trochę ocieplić nieprzyjazną aurę, która aktualnie jest za oknem. Oczywiście zdjęcie było z dzieciństwa, kiedy Ola była mała. Koniecznie zobaczcie to urocze zdjęcie! 

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy – napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#takietam #zfokarium

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.