Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Ze świata urody

Ola Kwaśniewska w bikini, to zdjęcie zachwyca! Fani nie szczędzą komplementów!

Co to za wyjątkowe zdjęcie?

Redakcja VIVA! 13 października 2020 18:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Ola Kwaśniewska to jedyna córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Dała się także poznać jako reporterka Dzień Dobry TVN. W swojej karierze miała okazję prowadzić talk-show Mała Czarna oraz audycję Niedziela słodko-Kwaśniewska w Planeta FM. Prywatnie jest żoną artysty Kuby Badacha.

Ola Kwaśniewska na zdjęciu w bikini

Ola Kwaśniewska, doskonale prowadzi swoje rozmowy z użytkownikami w social mediach. Ma niezwykłe poczucie humoru, dystans do siebie i ogromną ilość fanów, którzy komentują jej posty - obecnie ponad 161 tys. na Instagramie. Nie boi się także odpowiadać na zarzuty hejterów, wręcz przeciwnie potrafi wejść z nimi w dyskusję. Dziś natomiast zaskoczyła miło swoich odbiorców na Instagramie i pokazała się w bikini, próbując choć trochę ocieplić nieprzyjazną aurę, która aktualnie jest za oknem. Oczywiście zdjęcie było z dzieciństwa, kiedy Ola była mała. Koniecznie zobaczcie to urocze zdjęcie! 

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy – napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#takietam #zfokarium

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.