Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Ze świata urody

Ola Kwaśniewska w bikini, to zdjęcie zachwyca! Fani nie szczędzą komplementów!

Co to za wyjątkowe zdjęcie?

Redakcja VIVA! 13 października 2020 18:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Ola Kwaśniewska to jedyna córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Dała się także poznać jako reporterka Dzień Dobry TVN. W swojej karierze miała okazję prowadzić talk-show Mała Czarna oraz audycję Niedziela słodko-Kwaśniewska w Planeta FM. Prywatnie jest żoną artysty Kuby Badacha.

Ola Kwaśniewska na zdjęciu w bikini

Ola Kwaśniewska, doskonale prowadzi swoje rozmowy z użytkownikami w social mediach. Ma niezwykłe poczucie humoru, dystans do siebie i ogromną ilość fanów, którzy komentują jej posty - obecnie ponad 161 tys. na Instagramie. Nie boi się także odpowiadać na zarzuty hejterów, wręcz przeciwnie potrafi wejść z nimi w dyskusję. Dziś natomiast zaskoczyła miło swoich odbiorców na Instagramie i pokazała się w bikini, próbując choć trochę ocieplić nieprzyjazną aurę, która aktualnie jest za oknem. Oczywiście zdjęcie było z dzieciństwa, kiedy Ola była mała. Koniecznie zobaczcie to urocze zdjęcie! 

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy – napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#takietam #zfokarium

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.