Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na nową fryzurę!

Zobaczcie jej look na kwarantannie

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 12:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska to niewątpliwie aktywna użytkowniczka Instagrama. Na profilu umieszcza zabawne posty, z jedynymi w swoim rodzaju hasztagami. Ostatnio poruszyła temat koronawirusa, a właściwie kwarantanny. Córka byłego prezydenta pokazała się w domowej stylizacji, co rozbawiło jej fanów. Połączyła ze sobą bluzę, dresy w panterkę, a wisienką na torcie było zestawienie klapek i skarpet. Jednak nie tylko jej look przykuł oko... Wygląda na to, że Ola postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na nową fryzurę. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska - modne cięcie 2020

Do tej pory Kwaśniewska miała włosy średniej długości. Decydowała się na ich modne stylizacje - na przykład niskie kucyki, koczki i inne upięcia. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na małą zmianę. Tym razem Ola skróciła włosy stawiając na dłuższego long boba. Czyżby - zważywszy na społeczną kwarantannę - Aleksandra ścięła włosy sama?? Na zdjęciu możemy zauważyć, że nieco podkręciła końcówki. Look zdecydowanie do niej pasuje, jednak czekamy na więcej zdjęć, aby zobaczyć nowe cięcie w pełnej okazałości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.