Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na nową fryzurę!

Zobaczcie jej look na kwarantannie

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 12:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska to niewątpliwie aktywna użytkowniczka Instagrama. Na profilu umieszcza zabawne posty, z jedynymi w swoim rodzaju hasztagami. Ostatnio poruszyła temat koronawirusa, a właściwie kwarantanny. Córka byłego prezydenta pokazała się w domowej stylizacji, co rozbawiło jej fanów. Połączyła ze sobą bluzę, dresy w panterkę, a wisienką na torcie było zestawienie klapek i skarpet. Jednak nie tylko jej look przykuł oko... Wygląda na to, że Ola postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na nową fryzurę. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska - modne cięcie 2020

Do tej pory Kwaśniewska miała włosy średniej długości. Decydowała się na ich modne stylizacje - na przykład niskie kucyki, koczki i inne upięcia. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na małą zmianę. Tym razem Ola skróciła włosy stawiając na dłuższego long boba. Czyżby - zważywszy na społeczną kwarantannę - Aleksandra ścięła włosy sama?? Na zdjęciu możemy zauważyć, że nieco podkręciła końcówki. Look zdecydowanie do niej pasuje, jednak czekamy na więcej zdjęć, aby zobaczyć nowe cięcie w pełnej okazałości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!