Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na nową fryzurę!

Zobaczcie jej look na kwarantannie

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 12:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska to niewątpliwie aktywna użytkowniczka Instagrama. Na profilu umieszcza zabawne posty, z jedynymi w swoim rodzaju hasztagami. Ostatnio poruszyła temat koronawirusa, a właściwie kwarantanny. Córka byłego prezydenta pokazała się w domowej stylizacji, co rozbawiło jej fanów. Połączyła ze sobą bluzę, dresy w panterkę, a wisienką na torcie było zestawienie klapek i skarpet. Jednak nie tylko jej look przykuł oko... Wygląda na to, że Ola postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na nową fryzurę. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska - modne cięcie 2020

Do tej pory Kwaśniewska miała włosy średniej długości. Decydowała się na ich modne stylizacje - na przykład niskie kucyki, koczki i inne upięcia. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na małą zmianę. Tym razem Ola skróciła włosy stawiając na dłuższego long boba. Czyżby - zważywszy na społeczną kwarantannę - Aleksandra ścięła włosy sama?? Na zdjęciu możemy zauważyć, że nieco podkręciła końcówki. Look zdecydowanie do niej pasuje, jednak czekamy na więcej zdjęć, aby zobaczyć nowe cięcie w pełnej okazałości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.