Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na nową fryzurę!

Zobaczcie jej look na kwarantannie

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 12:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska to niewątpliwie aktywna użytkowniczka Instagrama. Na profilu umieszcza zabawne posty, z jedynymi w swoim rodzaju hasztagami. Ostatnio poruszyła temat koronawirusa, a właściwie kwarantanny. Córka byłego prezydenta pokazała się w domowej stylizacji, co rozbawiło jej fanów. Połączyła ze sobą bluzę, dresy w panterkę, a wisienką na torcie było zestawienie klapek i skarpet. Jednak nie tylko jej look przykuł oko... Wygląda na to, że Ola postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na nową fryzurę. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska - modne cięcie 2020

Do tej pory Kwaśniewska miała włosy średniej długości. Decydowała się na ich modne stylizacje - na przykład niskie kucyki, koczki i inne upięcia. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na małą zmianę. Tym razem Ola skróciła włosy stawiając na dłuższego long boba. Czyżby - zważywszy na społeczną kwarantannę - Aleksandra ścięła włosy sama?? Na zdjęciu możemy zauważyć, że nieco podkręciła końcówki. Look zdecydowanie do niej pasuje, jednak czekamy na więcej zdjęć, aby zobaczyć nowe cięcie w pełnej okazałości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.