Partner

Jaki zapach wybrać na jesień? Nowa woda perfumowana Abercrombie & Fitch zachwyca!

Zobaczcie naszą relację z premiery First Instinct Blue!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 17 września 2018 12:53

To, jakich perfum używasz, mówi o tobie więcej, niż myślisz... Taką filozofią kierowała się marka Abercrombie & Fitch przy tworzeniu swojego nowego zapachu First Instinct Blue. Która z nas powinna po niego sięgnąć? To perfumy, które są odzwierciedleniem kobiety pewnej siebie, błyskotliwej i mającej odwagę spełniać swoje marzenia. Dziewczyna ubrana w zapach Abercrombie & Fitch jest czarująca, emanuje wspaniałą energią i patrzy optymistycznie na życie. Ale to też zapach kobiet odważnych - żyjących chwilą, kierujących się zawsze pierwszym wrażenie, instynktem.

Nowy zapach dla kobiet First Instinct Blue Abercrombie & Fitch

Wyobraź sobie, że jesteś w ogrodzie pełnym peoni, a dodatkowo czujesz unoszący się zapach odświeżającej morskiej bryzy. Wracają wspomnienia najpiękniejszych wakacji, prawda?  Ale to nie wszystko! Ten zapach dojrzewa na skórze uwalniając swoje owocowe akordy oraz zmysłowe drzewo sandałowe! Ta ponadczasowa nuta zapachowa wpływa na zmysły, porusza i uwodzi. Trzeba przyznać, że to zapach  idealny na jesień, superkobiecy i nowoczesny. A do tego jeszcze piękny flakon.

Moim celem było stworzenie flakonu o delikatnym kształcie, doskonale mieszczącym się w dłoni, flakonu multisensorycznego, oddziaływującego na różne zmysły”, mówi Fabrice Legros.

Więcej o nowym zapachu First Instinct Blue dowiesz się z naszego wideo. "Viva!" jako pierwsza była na tej wyjątkowej premierze. A zapach już od 19 października jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Douglas.  

Materiał powstał we współpracy z marką Abercrombie & Fitch

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.