Maria Callas
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Marka The Merchant of Venice zaprezentowała perfumy upamiętniające setną rocznicę urodzin Marii Callas 

To niezwykłe dzieło włoskiej sztuki perfumeryjnej

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 2 czerwca 2024 16:09
Maria Callas
Fot. mat. prasowe

W eleganckich wnętrzach Hotelu Bristol w Warszawie, odbyło się olfaktoryczne śniadanie, podczas którego zaprezentowany zostały najnowszy zapach ekskluzywnej marki The Merchant of Venice upamiętniający setną rocznicę urodzin wybitnej sopranistki wszechczasów, Marii Callas. Podczas spotkania przedstawiciele marki opowiedzieli o weneckich perfumiarzach oraz o szkle Murano, z którego wykonane są flakony. Goście mogli poczuć na własnej skórze unikalną kompozycję nut cytrusowych, kwiatowych i drzewnych, które w melodyjny sposób układają się w luksusowym zapachu Maria Callas.

W wydarzeniu organizowanym przez dystrybutora marki The Merchant of Venice, firmę Selcos oraz partnera wydarzenia Perfumerie Douglas, uczestniczyli liczni goście, gwiazdy sceny i przedstawiciele mediów cyfrowych.

Adam Kacprzyk Selcos Distribution  Małgorzata Walewska
Fot. mat. prasowe/ Adam Kacprzyk Selcos Distribution, Małgorzata Walewska

Charakterystyczny styl i upodobania Marii Callas zawarte są zarówno w nutach olaktorycznych zapachu jak i w samym flakonie, który wzbogacony jest detalami jej niezwykłego gustu np. flakon przypomina drogocenną suknię szytą na miarę w kolorach, które uwielbiała, korek charakteryzuje kapelusz, który był ulubionym elementem występu scenicznego oraz wstążka, która przywodzi na myśl jedwabne szale, które chętnie nosiła.

Dzięki kwiatowym nutom, takim jak pachnąca róża i  białe pąki neroli zapach umiejętnie wyraża kobiecość i silną osobowość artystki. Soczysta mandarynka i świeżość cytryny przeplatają się ze świeżymi nutami czarnego pieprzu nadając zapachowi elegancji. Intensywne nuty drzewa cedrowego, Georgywood i melodyjnego Akigalawood ujawniają głębię i powab.

Viviana Riegler – The Merchant of Venice  Adam Kacprzyk  - Selcos Distribution  Emanuela Boso – The Merchant of Venice
Fot. mat. prasowe/ Viviana Riegler – The Merchant of Venice, Adam Kacprzyk - Selcos Distribution, Emanuela Boso – The Merchant of Venice

Luksusowy i nowoczesny zapach, który na nowo definiuje klasyczny akord szyprowy

Zapach jest jak Maria Callas ze swoją gamą emocji, z całym swoim eleganckim splendorem, a jednocześnie pełna kontrastów i aspektów takich jak jej cudowny głos i osobowość, które czekają na odkrycie. Niezapomniana i tajemnicza woda perfumowana stworzona przez dwóch wielkich kreatorów zapachów: Oliviera Pescheux oraz Yann Vasnier.

Eleganckie pudełko ma bardzo oryginalny sposób prezentacji symbolizujący podniesienie teatralnej kurtyny, wewnątrz znajduje się wizerunek Marii Callas, niczym Divy na scenie.

Maria Callas
Fot. mat. prasowe/ Emanuela Boso – The Merchant of Venice, Laura Łącz, Viviana Riegler – The Merchant of Venice, Iwona Węgrowska, Ewa Gawryluk, Agata Korneluk Selcos Distribution

Zapach podany jest w wyjątkowy i elegancki sposób, w jedynym w swoim rodzaju flakonie ze szkła weneckiego Murano.

Marka The Merchant of Venice dostępna jest w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl

Materiał promocyjny marki Selcos. 

TAGI #perfumy

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.