Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Księżna Meghan ustanawia najgorętsze trendy w makijażu!

Kopiuje ją nawet Kylie Jenner!

Aleksandra Charzewska 13 września 2018 11:30
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Do niedawna to siostry z celebryckiego rodu Kardashian-Jenner ustanawiały trendy. Dziś, największą trendetterką jest… księżna Meghan! Od momentu zaręczyn z księciem Harrym jej imię nie schodzi z pierwszych stron gazet, a wszystko co na siebie założy w ekspresowym tempie znika ze sklepowych półek. Księżna zachwyca nie tylko stylem, ale również zniewalająco piękną urodą. Jej ślubny wizerunek całkowicie zmienił dotychczasowy kanon ,,panny młodej", a piegi, które podczas tego wielkiego dnia wyeksponowała są hitem!

Kto naśladuje księżną Meghan?

Piegi, które na Instagramie eksponuje najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner wydają Ci się znajome? Dzięki modzie na „naturalny look”, którą wprowadziła Markle, współczesne it girls coraz mniej retuszują swoje zdjęcia i decydują się na delikatniejszy makijaż. ,,Efekt Meghan" można zauważyć również poza social mediami. Wiele ekskluzywnych marek i domów mody takich jak Zadig & Voltaire czy Missoni podczas castingów wybierało modelki z naturalnymi piegami. Dziewczyny, które ich nie posiadały dostały specjalny, „piegowy” makijaż.

Domalowywanie piegów jest ostatnio bardzo popularne. Wiele kobiet praktykuje tę metodę na co dzień! Jak zrobić sztuczne piegi za pomocą kosmetyków?

  1. Zrezygnuj z bardzo kryjących podkładów! Żeby dorysowane piegi, wyglądały jak najbardziej naturalnie pokryj twarz delikatnym podkładem lub kremem BB.
  2. Czas na piegi. Użyj cienia w kredce, kredki do oczu lub do brwi. Wybranym kosmetykiem zrób malutkie, nieregularne kropki.
  3. Żeby piegi prezentowały się dobrze, należy użyć gąbeczki do makijażu i delikatnie przyciskać nią piegi tak, aby „weszły” w podkład.

I gotowe! A Ciebie księżna Meghan przekonała do piegów?  

piegi, uroda, kylie Jenner
Fot. instagram.com/kyliejenner
piegi, uroda, elsa hosk
Fot. instagram.com/hoskelsa

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?