Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal
Metamorfozy gwiazd

Natalia Kukulska pokazała się bez makijażu!

Jak piosenkarka wygląda w ferworze świątecznych przygotowań?

Marta Cieplak 20 grudnia 2019 14:30
Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska jak większość polskich mam zabrała się za pieczenie pierniczków i opublikowała ich zdjęcie w internecie, a do tego rozpoczęła akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski dziecięce. Ale nie tylko wypieki przykuły naszą uwagę, ale twarz piosenkarki, która jest bez grama makijażu i wygląda doskonale!

Natalia Kukulska bez makijażu

Piosenkarka ma 43 lata, ale skórę jak nastolatka. Nie widać na niej oznak upływającego czasu – cera jest świetlista, bez niedoskonałości, zmarszczek czy utraty jędrności. Zastanawiamy się czy to kwestia genów czy doskonałej pielęgnacji, ale jedno jest pewne – efekt powala!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie piernicz... a jeśli już pierniczysz to pomagaj! 🎅🏼🤭😉🙌🎄Wspaniale byłoby aby święta każdy spędził w rodzinnej atmosferze. Dlatego zachęcam Was do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji, w której możecie pomóc zorganizować Święta Bożego Narodzenia oraz wyjazd na ferie zimowe podopiecznym bliskiego mojemu sercu Stowarzyszenia @soswioskidzieciece Jak wziąć udział w akcji? To proste! :) 1) należy upiec pierniczki; 2) zrobić zdjęcie swoim wypiekom; 3) opublikować je na Facebooku lub Instagramie z hasztagiem #upieczdzieciomradosc 4) Zachęcić znajomych do pieczenia i pomagania :) Każde opublikowane zdjęcie to 1zł przekazane na Stowarzyszenie SOS! Gotowi do akcji? Czas start! @soswioskidzieciece

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Nas zachwyciła także akcja charytatywna, do której Natalia zachęca swoich fanów. Każde opublikowane na Instragramie zdjęcie pierniczków opisanem #upieczdzieciomradosc to 1 zł  dla SOS Wioski dziecięce! Piosenkarka bardzo wspiera to stowarzyszenie i my też przyłączymy się do akcji. A Ty?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.