Aleksandra Domańska, zwyciężczyni Ameryka Express. Kim jest, co robi, najlepsze teksty z programu
Fot. Maciej Nowak, Instagram @aleksandra.domanska
Ze świata urody

Aleksandra Domańska pokazała się bez makijażu! 

Aktorka przyznała się do kłopotów z cerą!

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2019 12:32
Aleksandra Domańska, zwyciężczyni Ameryka Express. Kim jest, co robi, najlepsze teksty z programu
Fot. Maciej Nowak, Instagram @aleksandra.domanska

Aleksandra Domańska to jedna z najbardziej lubianych aktorek młodego pokolenia. Poza występowaniem na ekranie, deskach teatru i w programach typu reality show, uwielbia udzielać się w szeroko pojętych akcjach społecznych, wspierających kobiety. Jakiś czas temu Ola zainicjowała akcję Ciało bogini za nic się nie wini, poprzez którą namawia inne kobiety do akceptacji siebie. Aktorka ma niezwykłe poczucie humoru i dystans do siebie, co powoduje że odbierana jest w social mediach jako ciekawa osobowość świata kina, ale również wiarygodna i bardzo naturalna kobieta. Kobiety uwielbiają to, że nie zawsze wygląda perfekcyjnie, ale jednocześnie jest pozytywna i zdystansowana do panujących w show-biznesie trendów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj Pan Kasjer w Lidlu poprosił mnie o dokument ze zdjęciem. Moja pierwsza myśl: co jest grane? Teraz, żeby robić zakupy trzeba się legitymować?!🤨 Moja druga myśl: Kurczę nie mam przy sobie żadnych dokumentów poza kartą miejską. Spojrzałam na swoje zakupy i uświadomiłam sobie, że wśród nich znajduje się buteleczka pysznego trunku, idealnego na jesienne wieczory... Patrzę na tego Pana, minę mam pewnie jak ze zdjęcia z fotobudki ze ślubu Zborowskiej i NIE KUMAM O CO CHODZI! Nagle doznaje olśnienia i pytam Pana: czy Pan myśli, że ja mogę być niepełnoletnia? Proszę Pana ja mam 30 lat. Tak naprawdę powiedziałam, że mam 35 lat. Nie wiem czemu skłamałam. Zdarza mi się kłamać zupełnie bez sensu np. jak pytam o cenę i okazuję się ona bardzo wysoka, to zamiast powiedzieć „dziękuje” mówię „o dobrze, to pomyślę i może wrócę”, chociaż dobrze wiem, ŻE NIGDY NOGA MA TU NIE POSTANIE w celu nabycia tej rzeczy, gdyż mnie na nią nie stać. Pan był nieugięty i powiedział, że nie sprzeda, póki nie zobaczy dowodu. Poratował mnie Pan Brodacz, stojący za mną w kolejce, przygarniając moją jesienną buteleczkę do swojej kupki zakupowej. Zaczął wyciągać już dokument tożsamości, ale Pan kasjer powiedział: Pan nie musi. W myślach sobie dodałam: bo Pan ma brodę.🙊🐒 Bardzo mnie ta sytuacja rozbawiła i wprawiła w świetny nastrój. Nie tylko dlatego, że Pan Kasjer uświadomił mi, że mogę JEDNOCZEŚNIE grać córkę (lat 15) matkę (lat 30) oraz (przy odpowiedniej charakteryzacji) babcię! Ale również dlatego, że gest Pana Brodacza był bardzo miły. Miriam mówi, że jest to typowa historia 30-letniej dziewczyny. PS Przecinki mnie wykańczają. PPS Cała interpunkcja w sumie. PPPS Lubię używać Caps Lock’a.

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

Aleksandra Domańska pokazała się bez makijażu

Na wrześniowej premierze filmu Nieznajomi, w którym Domańska zagrała jedną z ról, zaprezentowała światu piękny i naturalny look. Promowała wówczas natural beauty look i podkreślała, że najlepiej czuje się bez grama makijażu na twarzy. Temat jednak uległ zmianie, aktorka od jakiegoś czasu ma spory problem z cerą. Żali się na trądzik i przesuszoną skórę. Wspomina z rozrzewnieniem czasy kiedy jej cera była gładka i wyglądała zdrowo.

Wróciłam do mojego wieku gimnazjalnego, moje hormony robią sobie totalną imprezę w moim organizmie. Ja im mówię: lećcie dzieci, bawcie się, wybawcie się i błagam dajcie mi żyć - żali się i nawołuje Aleksandra Domańska

Aktorka tłumaczy, że w ostatnim czasie zmaga się z problemami hormonalnymi, które wyraźnie wpływają na jej zdrowie i wygląd skóry:

Dziewczyny, hołubcie swój okres, jeżeli go macie, hołubcie regularne cykle, bo wierzcie mi, jeżeli by wam ich zabrakło, a wasza piękna twarz zamieniłaby się w pobojowisko, albo kretowisko, to byście za nią bardzo tęskniły… okresem w sensie.

Aleksandra Domańska
Fot. Instagram/Aleksandra Domańska
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota wieczór to idealny czas na praktykę spojrzeń. Idźcie w miasto i wysyłajcie siatkę spojrzeń🔮

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebryta (dawniej spotykana również forma celebryt – obecnie nienotowana przez słowniki), rodz. żeński celebrytka, l.mn. celebryci (ang. celebrity, z łac. celebrare) – termin odnoszący się do osoby często występującej w środkach masowego przekazu i wzbudzającej ich zainteresowanie, bez względu na pełniony przez nią zawód (choć najczęściej są to aktorzy, piosenkarze, uczestnicy reality show, sportowcy czy dziennikarze). Zgodnie z definicją sformułowaną przez Daniela Boorstina w 1961 roku celebryt to osoba, która jest znana z tego, że jest znana. Słowo celebryt nie jest dokładnym synonimem gwiazdy, sławy, idola, autorytetu. Ze względu na możliwość szerokiego oddziaływania społecznego celebryci wykorzystywani są w działaniach reklamowych. źródło: wikipedia, bo w słowniku języka polskiego PWN nie znalazłam.

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.