Aleksandra Domańska
Fot. Instagram @aleksandra.domanska
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Domańska ostro skrytykowana: „Ktoś mi dziś powiedział, że powinnam schudnąć”

Odpowiedziała jednym wymownym zdjęciem!

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2018 19:57
Aleksandra Domańska
Fot. Instagram @aleksandra.domanska

Aleksandra Domańska, aktorka, która z dnia na dzień podbiła serca widzów swoją naturalnością i poczuciem humoru, padła właśnie ofiarą bardzo niewybrednego komentarza. Postanowiła na niego odpowiedzieć w sposób bardzo dosadny, ale jak na nią przystało, wykazała się ogromnym dystansem do siebie. 

Aleksandra Domańska na Instagramie odpowiada na hejt

Kim jest Aleksandra Domańska? To 29-letnia aktorka, znana m.in. z roli w serialu O mnie się nie martw. Zagrała także w filmie Volta, Drogówka czy Po prostu przyjaźń. Niedawno podziwialiśmy ją w głównej roli w filmie Podatek od miłości. Wraz z bratem, Dawidem jesienią 2018 roku będzie uczestniczką trzeciej edycji programu Ameryka Express.

Fani kochają ją za jej bezpretensjonalne podejście do życia. Na swoim Instagramie Aleksandra Domańska publikuje zabawne filmiki, pokazując „ludzką twarz” aktora. Jest naturalna w tym, co robi - otwarcie śmieje się z tego, że obecnie nie ma żadnej roli czy że nie chce się jej chudnąć i nieustannie dbać o sylwetkę. Aktorka nie jest na żadnej diecie i wprost mówi, że akceptuje to jak wygląda. Nie wszystkim się to jednak podoba, bowiem gwiazda usłyszała od kogoś nieprzyjemny komentarz. Jak zareagowała gwiazda?

Ola Domańska w ogóle się tym nie przejęła! Co więcej, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym w pełnej okazałości prezentuje swoje „nieperfekcyjne” według dzisiejszych standardów ciało. Do fotografii dołączyła znaczący opis: 

„Ktoś mi dziś powiedział, że powinnam schudnąć, bo jestem aktorką. Grzecznie pokazałam mu fucka i wyszłam. Kochane udo, kochany brzuszek”, czytamy. Pod postem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, w których fani popierają takie podejście. „Uwielbiam Cię taką, jaką jesteś. Nie ma sensu zmieniać się, bo ktoś tego chce, najważniejsze czuć się dobrze samym ze sobą” lub „Cudna jesteś kobieto taka właśnie teraz!”, piszą fani.

Naszym zdaniem aktorka prezentuje się świetnie! A takiej zdystansowanej postawy można tylko pozazdrościć!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.