Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
metamorfozy gwiazd

Małgorzata Socha pokazała brzuch! To niewiarygodne jak wygląda!

Socha, która jest mamą trójki dzieci zachwyca idealną figurą…

Redakcja VIVA! 18 kwietnia 2021 17:30
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Aktorka Małgorzata Socha jest uwielbiana przez tysiące fanów. Gwiazda jest też przykładem dla wielu kobiet, bo w mistrzowski sposób łączy karierę zawodową z życiem prywatnym. Socha jest mamą trójki dzieci - dwie córeczki i synka. Najstarsza Zosia ma osiem lat, Basia cztery lata, a najmłodszy Stanisław zaledwie trzy. Małgosia dba też o siebie i znajduje czas na realizowanie swoich pasji. Ostatnio jest niezwykle aktywna i dużo trenuje. Podczas ostatnich wakacji na Teneryfie na swoim profilu na Instagramie chętnie publikowała zdjęcia, na których ćwiczy - także w towarzystwie swoich pociech. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat! 


Małgorzata Socha pokazała idealnie płaski brzuch!

Małgosia Socha intensywnie trenuje, a niedawno wzięła udział w akcji Fundacji Sexed i Onet Rano Na co Cię stać?, w której towarzyszył jej Qczaj. Aktorka i sławny trener personalny wbiegli na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W trakcie pokonywania kolejnych pięter Socha i Qczaj opowiadali o najważniejszych zagadnieniach związanych z edukacją seksualną.

Socha zdecydowała się odsłonić brzuch - wybrała koszulkę, którą przewiązała nad pępkiem w ten sposób, że odsłaniała smukły brzuch gwiazdy. Małgosia wyglądała perfekcyjnie!

Małgorzata Socha Sexed  brzuch
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Socha Sexed  brzuch cwiczenia
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.