Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
metamorfozy gwiazd

Małgorzata Socha pokazała brzuch! To niewiarygodne jak wygląda!

Socha, która jest mamą trójki dzieci zachwyca idealną figurą…

Redakcja VIVA! 18 kwietnia 2021 17:30
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Aktorka Małgorzata Socha jest uwielbiana przez tysiące fanów. Gwiazda jest też przykładem dla wielu kobiet, bo w mistrzowski sposób łączy karierę zawodową z życiem prywatnym. Socha jest mamą trójki dzieci - dwie córeczki i synka. Najstarsza Zosia ma osiem lat, Basia cztery lata, a najmłodszy Stanisław zaledwie trzy. Małgosia dba też o siebie i znajduje czas na realizowanie swoich pasji. Ostatnio jest niezwykle aktywna i dużo trenuje. Podczas ostatnich wakacji na Teneryfie na swoim profilu na Instagramie chętnie publikowała zdjęcia, na których ćwiczy - także w towarzystwie swoich pociech. 

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat! 


Małgorzata Socha pokazała idealnie płaski brzuch!

Małgosia Socha intensywnie trenuje, a niedawno wzięła udział w akcji Fundacji Sexed i Onet Rano Na co Cię stać?, w której towarzyszył jej Qczaj. Aktorka i sławny trener personalny wbiegli na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W trakcie pokonywania kolejnych pięter Socha i Qczaj opowiadali o najważniejszych zagadnieniach związanych z edukacją seksualną.

Socha zdecydowała się odsłonić brzuch - wybrała koszulkę, którą przewiązała nad pępkiem w ten sposób, że odsłaniała smukły brzuch gwiazdy. Małgosia wyglądała perfekcyjnie!

Małgorzata Socha Sexed  brzuch
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Socha Sexed  brzuch cwiczenia
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?