Julia Wieniawa została blondynką 2021
Fot. Sesja VIVA!
O tym się mówi

Julia Wieniawa została blondynką? Niesamowita metamorfoza gwiazdy, aż trudno ją rozpoznać!

Wygląda jak amerykańska gwiazda filmowa!

Redakcja VIVA! 24 lutego 2021 14:31
Julia Wieniawa została blondynką 2021
Fot. Sesja VIVA!

Julia Wieniawa to naprawdę piękna aktorka i wokalistka. Artystka dba o swoje ciało, świetnie się odżywia i zaskakuje interesującymi stylizacjami. Nie boi się eksperymentów, uwielbia podróże i aktywność fizyczną. Od niedawna jest też bardzo zakochana, jej wybrankiem jest aktor Nikodem Rozbicki. Aktorka niedawno wprowadziła się również do swojego apartamentu wartego 2 miliony złotych, trzeba przyznać że jej garderoba robi wrażenie! To kobieta sukcesu młodego pokolenia, która z roku na rok zaskakuje. Czy zaskoczy nas tym razem?

Czy Julia Wieniawa zmieniła diametralnie kolor włosów? Jak wygląda w blond włosach?

Julia Wieniawa uwielbia długie włosy. Owszem delikatnie zmienia ich odcień, ale raczej trzyma się swojego sprawdzonego koloru, który idealnie pasuje do jej urody. Jedynie do filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, w którym gra jedną z głównych ról, miała grzywkę, która kompletnie zmieniła jej rysy twarzy. W tym filmie gra również jej ukochany Nikodem Rozbicki. Ale jak wyglądałaby Julia Wieniawa w innym kolorze włosów? Obecnie bardzo modne są przecież rudości i zimny blond. Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański, który stylizuje włosy takich gwiazd jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut-Jeżyna czy Magdalena Cielecka postanowił pokazać, jak Julia Wieniawa wygląda w blond włosach. Aktorka jest nie do poznania, prezentuje się jak amerykańska gwiazda filmowa. Trzeba przyznać, że blond włosy bardzo pasują do Julii Wieniawy, idealny look na wiosnę-lato 2021! Czy gwiazd odważy się zmienić kolor na lato? Czy propozycja fryzjera jej się spodoba? A może to właśnie wstęp przed metamorfozą, którą niebawem zobaczymy na żywo?

Julia Wieniawa rude włosy 2021
Fot. Instagram/lukiur

Julia Wieniawa blond włosy 2021
Fot. Instagram/lukiur

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?