Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Sara James przeszła spektakularną metamorfozę!

Jak teraz wygląda finalistka „America's Got Talent”?

Marta Cieplak 28 września 2022 14:30
Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Sara James ma za sobą kilka szalonych miesięcy. Po tym jak dostała się do półfinałów, a potem do finału America's Got Talent, o nastolatce z Polski usłyszał cały świat. I choć ostatecznie nie wygrała, to pokazała, że ma wyjątkowy talent i jej kariera zapewne nabierze jeszcze większego rozpędu. Zanim jednak zacznie działać za granicą, koncertuje w Polsce. A do tego stawia na zmianę wizerunku. I to jaką!

ZOBACZ TAKŻE: Jeździ z nią po świecie, dopinguje zza kulis… Kim jest mama Sary James?

Metamorfoza Sary James

Dla większości ganów Sary, oraz dla widzów AGT w amerykańskiej telewizji, wokalistka kojarzy się z długimi warkoczykami lub burzą ciemnych loków. Dlatego wielu z nich mogło być w szoku, gdy zobaczyli najnowsze Instastories piosenkarki. Ma bowiem na nich warkoczyki, ale w bordowym kolorze. Jak wygląda po tej szokującej metamorfozie? Naszym zdaniem doskonale.

Sara James nowy kolor włosów
Fot. Instagram@sara_james_music

Kolor wygląda bardzo ciekawie, natychmiast przykuwa wzrok. Co na scenie jest nie bez znaczenia. Myślicie, że będzie mu wierna, czy to dopiero początek przygody z kolorami?

Poniżej zobaczycie zdjęcia w poprzedniej fryzurze. W którym wariancie podoba Wam się bardziej?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.