marina-nowa-fryzura-2020-uczesanie-jak-oliwia-bieniuk-wlosy-1marina-nowa-fryzura-2020-uczesanie-jak-oliwia-bieniuk-wlosy
Fot. Bartek Wieczorek
metamorfozy gwiazd

Marina zmieniła fryzurę, wygląda jak Oliwia Bieniuk! Nowy look Mariny Łuczenko-Szczesnej!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Redakcja VIVA! 14 sierpnia 2020 11:35
marina-nowa-fryzura-2020-uczesanie-jak-oliwia-bieniuk-wlosy-1marina-nowa-fryzura-2020-uczesanie-jak-oliwia-bieniuk-wlosy
Fot. Bartek Wieczorek

Marina Łuczenko-Szczęsna to prawdziwa influencerka. Jej styl pokochały tysiące kobiet. Profil gwiazdy na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy followersów. Nic więc dziwnego, że każdy nowy look piosenkarki wzbudza zainteresowanie! Teraz Marina pokazała się w ciekawej fryzurze. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy. Piękna gwiazda postawiła na młodzieżowy look, w którym, według fanów, do złudzenia  przypomina Oliwię Bieniuk!

Nowa fryzura Mariny latem 2020

Marina w stories na Instagramie opublikowała kilka zaskakujących, nowych looków. Zdjęcia prawdopodobnie będą promować jej nowe utwory. Gwiazda na jednym ze zdjęć ma niezwykle oryginalną fryzurę! Marina pokazała ją także w poście na Instagramie - zdjęcie możecie zobaczyć na jej profilu na Instagramie (link TUTAJ). Gwiazda opatrzyła je znaczącym komentarzem: „🐿...coraz bliżej nowości🎥🎞🎵🎶”

marina-nowa-fryzura-2020-uczesanie-6
Fot. Instagram: @marina_official

Marinę kojarzymy najlepiej z burzy loków. Dwa koczki na czubku głowy to zupełnie nowy pomysł! Trzeba przyznać, że to idealne uczesanie dla gwiazdy, która ma piękne regularne rysy twarzy. Fryzura tylko je podkreśla. Co ciekawe, właśnie w takiej fryzurze ostatnio mogliśmy podziwiać też Oliwię Bieniuk. Wcześniej takie uczesanie wybierała Sarsa i Reni Jusis. Jak się okazuje, niektóre fryzury nigdy nie wychodzą z mody!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set, domyślacie się co to za kampania?🥳

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.