Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Marina i Wojtek Szczęsny budują dom dla małego synka Liama!

Wiemy, jak wygląda ten niesamowity projekt…

Redakcja VIVA! 18 czerwca 2020 19:35
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny od niespełna dwóch lat są rodzicami małego Liama. Para spełnia się w roli rodziców, a Marina często publikuje na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcia z synkiem. Jak wszyscy rodzice chcą dla swojej pociechy jak najlepiej! Teraz postanowili spełnić marzenie chłopca. Chyba każde dziecko chciałoby mieć własny domek! Kto z nas w dzieciństwie nie budował szałasów czy domków na drzewie!

Marina i Wojciech budują dla Liama domek

Sławni rodzice postawili na projekt sporych rozmiarów domku, który budowany jest w ogrodzie przy domu państwa Szczęsnych. Ekipa już pracuje nad konstrukcją, a Marina podzieliła się z fanami filmem z budowy na swoim profilu na Instagramie w Instastories.

dom-liama-w-ogrodzie-mariny-i-wojtka-bialy
Fot. Instagram: @marina_official

Domek jest biały i… całkiem spory! Największą atrakcją dla małego Liama będzie na pewno zjeżdżalnia. Filmik Marina opatrzyła komentarzem: „Liam nie może się już doczekać… Domek marzeń (ciekawe czyich)”. Czyżby rodzice czekali na wybudowanie domku tak samo jak malec? Możemy się tylko domyślać, że wspólne zabawy z synkiem  w białej minirezydencji sprawią im równie dużo frajdy co Liamowi!

dom-liama-w-ogrodzie-mariny-i-wojtka-bialy-projekt
Fot. Instagram: @marina_official

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.