malgorzata-kozuchowska-pokazala-zdjecie-z-mlodosci
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska pokazała zaskakujące zdjęcie z młodości!

Wygląda na nim jak młoda Jane Fonda!

Marta Cieplak 25 czerwca 2020 17:30
malgorzata-kozuchowska-pokazala-zdjecie-z-mlodosci
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej stylowych Polek. Jej looki są zawsze najwyżej oceniane przez stylistów, dzięki czemu kobiety mają doskonały wzór do naśladowania. Aktorka właściwie zawsze wygląda perfekcyjnie, dlatego jej ostatnie zdjęcie na Instagramie wzbudza ogromne emocje – na starej fotografii gwiazda ma na sobie czerwony strój do fitnessu rodem z lat 80! Wygląda niemal jak Jane Fonda!

Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu jak Jane Fonda

Na fotografii zaskakuje nie tylko czerwone body z kolorowym paskiem i dobranymi do niego getrami, ale także bardzo nietypowa jak na trening fryzura! Na głowie aktorki widać bowiem burzę loczków-sprężynek. Mamy tylko nadzieję, że ten look przypominający młodą Magdalenę Gessler, nie byłe efektem trwałej spalającej włosy!

Ktoś miał dziś kiepski dzień...? Wrzucam fotę/znalezisko z ostatnich porządków...może codzienne treningi nie były nigdy moją mocną stroną, ale ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze🤣🤣🤣, napisała pod zdjęciem.

Zdjęcie, jak nie trudno się dziwić zrobiło już w sieci furorę. Pierwsze komentarze zamieściły znane gwiazdy, a prywatnie koleżanki aktorki:

Kocham te fotę ❤️😜🙌🏼, napisała Julia Wieniawa

JAAAAAA!!! Jaka fitnesiara cudna!, komplementuje Ewa Chodakowska

Jest moooooc😂😂😂😂🙏💙💙🙏🙏, zachwyca się Joasia Koroniewska

Nas zachwyca nie tylko samo zdjęcie, ale także fakt, że Małgosia ma jak widać duży dystans do swojej osoby i nie boi się pokazywać zdjęć z przeszłości, które inni pewnie schowaliby do szuflady.

A Wy w jakiej fryzurze wolicie Małgosię? W loczkach czy w kultowych już krótkich włosach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.