Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu!

Zobacz, jak wygląda

Marta Baran 4 czerwca 2019 14:00
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka, obecnie kojarzona przede wszystkim z show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zasiada w jury, od jakiegoś czasu prężnie działa na Instagramie. Ma liczne grono lojalnych fanów, którzy bardzo ją wspierają. Aktorka i piosenkarka postanowiła ich zaskoczyć, publikując zdjęcie bez makijażu! Jak prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie bez makijażu

Artystka na swoim profilu publikuje sporo zdjęć z wyjść ze znajomymi i z różnego rodzaju gal. Nie ma też oporów przez wrzuceniem zabawnych materiałów wideo z nałożonym filtrem, który zniekształca jej twarz oraz moduluje głos. Uwiecznia również prywatne momenty, które spędza w gronie najbliższych.

Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich zdjęciem bez makijażu, pod którym umieściła szczere wyznanie: „Jest takie (w miarę słuszne) powiedzenie: „Po 40tce wyjść na ulicę bez makijażu to bezczelność” 😉😉😉👍 ...ale jak nie ma czasu...? ...to można zaryzykować...😉 No...ok...błyszczyk na ustach "Nude" jest 😉🌞 Jedynym makijażem - uśmiech na gębie 😉😉😉👍
Miłego dnia 👍

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Followersi gwiazdy zareagowali natychmiast i nie szczędzili jej miłych słów. Zgodnie stwierdzili, że Katarzyna wygląda pięknie w naturalnej odsłonie i nie potrzebuje makijażu! A co Ty myślisz na ten temat? Zgadzasz się z nimi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.