Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu!

Zobacz, jak wygląda

Marta Baran 4 czerwca 2019 14:00
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka, obecnie kojarzona przede wszystkim z show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zasiada w jury, od jakiegoś czasu prężnie działa na Instagramie. Ma liczne grono lojalnych fanów, którzy bardzo ją wspierają. Aktorka i piosenkarka postanowiła ich zaskoczyć, publikując zdjęcie bez makijażu! Jak prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie bez makijażu

Artystka na swoim profilu publikuje sporo zdjęć z wyjść ze znajomymi i z różnego rodzaju gal. Nie ma też oporów przez wrzuceniem zabawnych materiałów wideo z nałożonym filtrem, który zniekształca jej twarz oraz moduluje głos. Uwiecznia również prywatne momenty, które spędza w gronie najbliższych.

Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich zdjęciem bez makijażu, pod którym umieściła szczere wyznanie: „Jest takie (w miarę słuszne) powiedzenie: „Po 40tce wyjść na ulicę bez makijażu to bezczelność” 😉😉😉👍 ...ale jak nie ma czasu...? ...to można zaryzykować...😉 No...ok...błyszczyk na ustach "Nude" jest 😉🌞 Jedynym makijażem - uśmiech na gębie 😉😉😉👍
Miłego dnia 👍

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Followersi gwiazdy zareagowali natychmiast i nie szczędzili jej miłych słów. Zgodnie stwierdzili, że Katarzyna wygląda pięknie w naturalnej odsłonie i nie potrzebuje makijażu! A co Ty myślisz na ten temat? Zgadzasz się z nimi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!