Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów i pokazała się... bez grzywki!

Wszyscy są zgodni, że wygląda pięknie i dużo młodziej!

Marta Cieplak 3 maja 2019 08:01
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka niestety nie mogła skorzystać z długiego weekendu majowego, bo była w pracy. A konkretniej grała w spektaklu Alibi od zaraz w warszawskim teatrze Capitol. Siedząc w garderobie zrobiła sobie zdjęcie i... zaszokowała fanów, bo na fotografii nie widać jej charakterystycznej grzywki!

Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej

Na najnowszym zdjęciu widzimy aktorkę w długich, lekko falujących włosach sięgających za ramiona, w dodatku z przedziałkiem na środku. Kolor też jest ciemniejszy niż blond z jakim kojarzymy Kasię Skrzynecką na co dzień. Ta zmiana sprawiła, że aktorka wygląda zupełnie inaczej i... młodziej!

„Pięknie Pani wygląda Pani Kasiu!”, „Cudnie bez grzywki”, „Kwintesencja piękna!”, „Prześlicznie”. To tylko niektóre komentarze, ale właściwie wszystkie są pozytywne. Fanom tak bardzo się podoba, że wręcz namawiają aktorkę na taką zmianę na stałe!

A Tobie jak się podoba? Wolisz aktorkę w tym wydaniu czy klasycznym? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bezretuszu #wszystkiezmarszczkiwkomplecie 💋

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!