Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów i pokazała się... bez grzywki!

Wszyscy są zgodni, że wygląda pięknie i dużo młodziej!

Marta Cieplak 3 maja 2019 08:01
Katarzyna Skrzynecka
Fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka niestety nie mogła skorzystać z długiego weekendu majowego, bo była w pracy. A konkretniej grała w spektaklu Alibi od zaraz w warszawskim teatrze Capitol. Siedząc w garderobie zrobiła sobie zdjęcie i... zaszokowała fanów, bo na fotografii nie widać jej charakterystycznej grzywki!

Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej

Na najnowszym zdjęciu widzimy aktorkę w długich, lekko falujących włosach sięgających za ramiona, w dodatku z przedziałkiem na środku. Kolor też jest ciemniejszy niż blond z jakim kojarzymy Kasię Skrzynecką na co dzień. Ta zmiana sprawiła, że aktorka wygląda zupełnie inaczej i... młodziej!

„Pięknie Pani wygląda Pani Kasiu!”, „Cudnie bez grzywki”, „Kwintesencja piękna!”, „Prześlicznie”. To tylko niektóre komentarze, ale właściwie wszystkie są pozytywne. Fanom tak bardzo się podoba, że wręcz namawiają aktorkę na taką zmianę na stałe!

A Tobie jak się podoba? Wolisz aktorkę w tym wydaniu czy klasycznym? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bezretuszu #wszystkiezmarszczkiwkomplecie 💋

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.