Maja Hirsh
Fot. Instagram/Maja Hirsch
O tym się mówi!

Maja Hirsch pozuje topless i zachwyca figurą! Aktorka skończyła 43 lata!

Ciała pozazdrościłaby jej nawet nastolatka!

Aleksandra Frankowska 14 lipca 2021 16:27
Maja Hirsh
Fot. Instagram/Maja Hirsch

Maja Hirsch to jedna z polskich aktorek, która bardzo chroni swoją prywatność. Na jej Instagramie nie pojawia się wiele zdjęć, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Udostępniła fotografie na których pozuje topless z kotem. Uwagę fanów zwraca przede wszystkim jej niesamowita figura, a zdjęcie jest zapowiedzią tajemniczego projektu! Jak teraz wygląda Maja Hirsch?

Zobacz też: Anita Sokołowska, Julia Kamińska i inne gwiazdy w wyjątkowym performance o kobiecości

Maja Hirsch pozuje topless na Instagramie

Aktorka znana przede wszystkim z seriali M jak miłość, BrzydUla oraz filmu Jak się pozbyć cellulitu zyskała liczne grono fanów, którzy śledzą jej social media. Na jej instastory fani mogli ostatnio zobaczyć niesamowitą sylwetkę niemal bez ubrania. Piersi zasłaniały jej… koty, które przytulała podczas sesji.

Zdjęcia są zapowiedzią tajemniczego projektu, w którym bierze udział aktorka. Trzeba przyznać, ze zrobiły ogromne wrażenie na internautach. Aktorka, która w tym roku skończyła 43 lata, wygląda jak nastolatka. Jej figura jest niesamowita! Od debiutu w M jak miłość, schudła aż 20 kilogramów. Jak sama mówiła, wszystko to za sprawą eliminacji węglowodanów z menu oraz diecie ketogenicznej. 

Maja Hirsch
Fot. Instagram/Maja Hirsch
Maja Hirsch
Fot. Instagram/Maja Hirsch

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.