Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Magdalena Lamparska zmieniła kolor włosów! Co za zmiana!

Aktorka pozwoliła fryzjerowi zaszaleć!

Aleksandra Frankowska 13 maja 2021 19:27
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Lamparska ma niezwykle słowiańską urodę. Jasna karnacja i wpadające w rudy odcień włosy zawsze były jej znakiem rozpoznawczym. Pochodząca ze Słupska Lamparska najbardziej znana jest z roli w takich produkcjach, jak 39 i pół, Listy do M, O mnie się nie martw, Banksterzy czy Porady na zdrady, gdzie główną rolę grała u boku Anny Dereszowskiej. Tym razem aktorka wybrała się do fryzjera, któremu pozwoliła nieco zaszaleć, a ten zafundował jej niezłą metamorfozę! Lamparska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem w zupełnie nowym odcieniu. Jak teraz wygląda aktorka?

Czytaj też: Magdalena Lamparska zaskakuje szaloną metamorfozą. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy!

Magdalena Lamparska zmieniła kolor włosów

Wraz z połową wiosny, również Lamparska zdecydowała się na metamorfozę fryzury. Fryzjer sprawił, że jej fryzura po prostu zachwyca! Włosy zostały lekko przyciemnione, ale pozostały na nich lekkie, jaśniejsze refleksy. Magdalena Lamparska wygląda obłędnie. Widać, że jest zachwycona nowym kolorem. Aktorka zdecydowała się także na lekkie cieniowanie włosów, które sprawiło, że zaczęły się one lekko unosić. To zdecydowanie bardzo korzystna metamorfoza, którą dostrzegli także jej fani. Komplementom nie ma końca!

Jak Wam się podoba metamorfoza Magdaleny Lamparskiej? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.