Magda-Femme-metamorfoza-2020
Fot. Forum
Metamorfozy gwiazd

Magda Femme zdecydowała się na bardzo odważną zmianę!

Jak teraz wygląda pierwsza żona Michała Wiśniewskiego?

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 14:15
Magda-Femme-metamorfoza-2020
Fot. Forum

O Magdzie Femme, pierwszej żonie Michała Wiśniewskiego oraz pierwszej wokalistce zespołu Ich Troje przez długi czas było cicho. Ale Magda niedawno postanowiła wrócić do show-biznesu i zrobiła to z przytupem! Wypuściła nowy singiel po szyldem Project M oraz zmieniła kolor włosów na... różowy! jak teraz wygląda?

Magda Femme w różowych włosach

Musimy przyznać, że pomysł różowych włosów u wokalistki mocno nas zaskoczył, bo raczej do tej pory trzymała się klasyki – brązu, czerni i blondu. A tutaj kolor z zupełnie innej palety: bardziej odważny i młodzieżowy. Przywodzi także szybkie skojarzenie z pierwszym mężem wokalistki, Michałem Wiśniewskim, który już na początku kariery stawiał na mocny, wręcz neonowy czerwony kolory włosów. Czy to nawiązanie do przeszłości czy może do przyszłości? To wie już tylko Magda. Ale pewne jest, ze w nowym wydaniu wygląda świetnie – bardzo młodo i świeżo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziekuję za wszystkie zyczenia) Niech sie spelniaą:) #urodziny #rodzina #love

Post udostępniony przez Magda Femme (@magdafemme_official)

Co ciekawe, kilka tygodni temu Magda pokazała zdjęcie z salonu z dopiskiem #pinkhair, ale jej włosy miały wtedy jedynie delikatny odcień pastelowego różu. Do tego włosy były dłuższe niż teraz. Nowe cięcie i kolore, którym pochwaliła się zdjęciem ze swoich urodzin, jest zdecydowanie mocniejszy i naszym zdaniem bardziej twarzowy. Tak trzymać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#idziewiosna #róż @mirage.beautystudio @milena_szczycinska @a_cytacka #pinkhair #rozowe włosy

Post udostępniony przez Magda Femme (@magdafemme_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.