Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner szczerze o tym, co sądzi o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego...

Te słowa pokazują, w jakich relacjach są byli partnerzy

Rafał Kowalski 7 maja 2020 16:57
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner i wreszcie tajemnicza Paulina z Warszawy – to wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Najwięcej emocji budzi jednak to, jakie relacje łączą ostatnią partnerkę piosenkarza z jego obecną miłością. Dominika Tajner w końcu skomentowała piąty ślub swojego  byłego męża.

Dominika Tajner oceniła decyzję Michała Wiśniewskiego o kolejnym ślubie

Czas epidemii zatrzymał plany wielu osób. Część z nas rezygnuje z różnych zawodowych wyzwań, inni z wakacji, a jeszcze inni z planowanych wesel i ślubów. Ale nie Michał Wiśniewski. Wokalistka najprawdopodobniej poślubił tajemniczą Paulinę pod koniec kwietnia...

Uroczystość miała być skromna i odbyć się w ogrodzie lidera Ich Troje. Na ślub nie została zaproszona czwarta żona gwiazdora, ale w rozmowie z Świat&Ludzie Dominika Tajner przekazała Michałowi Wiśniewskiemu samą dobrą energię. „Życzę mu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”, powiedziała coach magazynowi dodając, że jej słowa są aktualne, o ile ceremonia naprawdę się odbyła…

Jaka jest prawda? Michał Wiśniewski dawał w mediach przesłanki potwierdzające autentyczność ślubu. „Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci, no i to jest co robić tak naprawdę”, mówił telewizji WP o edukacji w czasie izolacji, używając jednoznacznego określenia na swoją drugą połówkę. „Nie jestem typem człowieka, który lubi być sam. Są ludzie, którym wystarczy być ze sobą i nikt nie musi brać ślubu. Ja jestem sobą i dajcie mi być sobą”, dodawał z kolei w Twoim imperium.

O ślubie opowiadali też znajomi wokalisty. „Michał i Paulina powiedzieli sobie tak w ogrodzie, więc było romantycznie. […] Paulina nie chce szumu wokół ich związku, nie ma parcia na szkło jak jego poprzednie partnerki, więc nie było mowy o powtórce z rozrywki w postaci wystawnego ślubu, przepychu i mediów. Michał zrozumiał też, że im ciszej będzie o jego życiu prywatnym, tym bardziej skorzystają na tym jego dzieci, które są na tyle dorosłe, że doniesienia mediów o tacie mocno je dotykają”, mówiło źródło Plotka.

Co sądzicie o słowach Dominiki Tajner?  

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner
Fot. Voyo Bąkiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.