Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner szczerze o tym, co sądzi o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego...

Te słowa pokazują, w jakich relacjach są byli partnerzy

Rafał Kowalski 7 maja 2020 16:57
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner i wreszcie tajemnicza Paulina z Warszawy – to wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Najwięcej emocji budzi jednak to, jakie relacje łączą ostatnią partnerkę piosenkarza z jego obecną miłością. Dominika Tajner w końcu skomentowała piąty ślub swojego  byłego męża.

Dominika Tajner oceniła decyzję Michała Wiśniewskiego o kolejnym ślubie

Czas epidemii zatrzymał plany wielu osób. Część z nas rezygnuje z różnych zawodowych wyzwań, inni z wakacji, a jeszcze inni z planowanych wesel i ślubów. Ale nie Michał Wiśniewski. Wokalistka najprawdopodobniej poślubił tajemniczą Paulinę pod koniec kwietnia...

Uroczystość miała być skromna i odbyć się w ogrodzie lidera Ich Troje. Na ślub nie została zaproszona czwarta żona gwiazdora, ale w rozmowie z Świat&Ludzie Dominika Tajner przekazała Michałowi Wiśniewskiemu samą dobrą energię. „Życzę mu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”, powiedziała coach magazynowi dodając, że jej słowa są aktualne, o ile ceremonia naprawdę się odbyła…

Jaka jest prawda? Michał Wiśniewski dawał w mediach przesłanki potwierdzające autentyczność ślubu. „Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci, no i to jest co robić tak naprawdę”, mówił telewizji WP o edukacji w czasie izolacji, używając jednoznacznego określenia na swoją drugą połówkę. „Nie jestem typem człowieka, który lubi być sam. Są ludzie, którym wystarczy być ze sobą i nikt nie musi brać ślubu. Ja jestem sobą i dajcie mi być sobą”, dodawał z kolei w Twoim imperium.

O ślubie opowiadali też znajomi wokalisty. „Michał i Paulina powiedzieli sobie tak w ogrodzie, więc było romantycznie. […] Paulina nie chce szumu wokół ich związku, nie ma parcia na szkło jak jego poprzednie partnerki, więc nie było mowy o powtórce z rozrywki w postaci wystawnego ślubu, przepychu i mediów. Michał zrozumiał też, że im ciszej będzie o jego życiu prywatnym, tym bardziej skorzystają na tym jego dzieci, które są na tyle dorosłe, że doniesienia mediów o tacie mocno je dotykają”, mówiło źródło Plotka.

Co sądzicie o słowach Dominiki Tajner?  

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner
Fot. Voyo Bąkiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.