Maciej Stuhr
Fot. arek markowicz/pap
Ze świata urody

Maciej Stuhr pokazał ciało bez koszulki! Co za forma!

Jest czego zazdrościć!

Aleksandra Frankowska 22 stycznia 2021 15:27
Maciej Stuhr
Fot. arek markowicz/pap

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor postanowił zaskoczyć swoich fanów, a zwłaszcza fanki… i na swoim Instagramie opublikował niecodzienne zdjęcie bez koszulki. Ilość komentarzy, która się pod nim pojawiła jest niesamowita! Żonie Macieja Stuhra można zazdrościć!

Maciej Stuhr w mediach społecznościowych bez koszulki

Aktor chętnie dzieli się z fanami fragmentami ze swojego prywatnego życia. Zwraca uwagę również na kwestie społeczne i polityczne, które dzieją się w naszym kraju. Ze względu na dystans i dość cięty język, jego posty cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto też zwrócić uwagę, że na każdym zdjęciu przedstawiającym jego osobę, Stuhr zawsze wygląda nienagannie. Widać, że dba o formę. Warto też zwrócić uwagę, że Stuhr chętnie udziela się charytatywnie.

Maciej Stuhr pokazał zdjęcie bez koszulki

Najnowsze zdjęcie aktora wywołało ogromne poruszenie na Instagramie. Jego profil zalała fala komentarzy o pozytywnym wydźwięku, zarówno od kobiet, jak i mężczyzn. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco i niejeden facet mógłby mu pozazdrościć. Widać, że Stuhr regularnie ćwiczy i dba o swoją sylwetkę. Zdecydowanie można też powiedzieć, że wizualnie jest bardzo podobny do swojego ojca, Jerzego Stuhra. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.