Maciej Stuhr
Fot. arek markowicz/pap
Ze świata urody

Maciej Stuhr pokazał ciało bez koszulki! Co za forma!

Jest czego zazdrościć!

Aleksandra Frankowska 22 stycznia 2021 15:27
Maciej Stuhr
Fot. arek markowicz/pap

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor postanowił zaskoczyć swoich fanów, a zwłaszcza fanki… i na swoim Instagramie opublikował niecodzienne zdjęcie bez koszulki. Ilość komentarzy, która się pod nim pojawiła jest niesamowita! Żonie Macieja Stuhra można zazdrościć!

Maciej Stuhr w mediach społecznościowych bez koszulki

Aktor chętnie dzieli się z fanami fragmentami ze swojego prywatnego życia. Zwraca uwagę również na kwestie społeczne i polityczne, które dzieją się w naszym kraju. Ze względu na dystans i dość cięty język, jego posty cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto też zwrócić uwagę, że na każdym zdjęciu przedstawiającym jego osobę, Stuhr zawsze wygląda nienagannie. Widać, że dba o formę. Warto też zwrócić uwagę, że Stuhr chętnie udziela się charytatywnie.

Maciej Stuhr pokazał zdjęcie bez koszulki

Najnowsze zdjęcie aktora wywołało ogromne poruszenie na Instagramie. Jego profil zalała fala komentarzy o pozytywnym wydźwięku, zarówno od kobiet, jak i mężczyzn. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco i niejeden facet mógłby mu pozazdrościć. Widać, że Stuhr regularnie ćwiczy i dba o swoją sylwetkę. Zdecydowanie można też powiedzieć, że wizualnie jest bardzo podobny do swojego ojca, Jerzego Stuhra. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!