Jerzy Stuhr, Barbara Stuhr, Viva! 2016
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Jerzy i Barbara Stuhrowie świętują 50. rocznicę ślubu. Ich syn pokazał archiwalne zdjęcia

Taka miłość się... zdarza

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 20:46
Jerzy Stuhr, Barbara Stuhr, Viva! 2016
Fot. Robert Wolański

Wzajemne wsparcie i zrozumienie, wielki szacunek oraz... bezgraniczna miłość. Jerzy i Barbara Stuhrowie wzięli ślub pół wieku temu! O tym radosnym fakcie poinformował poprzez specjalną publikację w mediach społecznościowych ich syn Maciej. Do wpisu załączył archiwalne, wyjątkowe fotografie...

50 lat szczęścia – krótka historia miłości państwa Stuhrów

Chodzili razem do przedszkola, choć wówczas Barbara Stuhr (z domu Kóska) nie zwracała zbyt wielkiej uwagi na przyszłego męża. W jej głowie był niejaki Sławek, z którym uwielbiała tańczyć w pierwszym rzędzie krakowiaka. Pewnego dnia, po interwencji mamy przyszłego aktora, do pary przydzielono jej właśnie Jerzego Stuhra. I wcale nie oznaczało to, że się polubili! Wręcz przeciwnie: podobno przyszły legendarny gwiazdor był dosyć niezgrabny i deptał partnerce po stopach... 

Później była szkoła podstawowa i liceum w Bielsku-Białej. Znali się z widzenia, kojarzyli. Ale to wielkie uczucie przyszło dopiero, gdy zaczęli studiować w Krakowie. Nagle okazało się, że nie potrafią bez siebie żyć... I tak już zostało.

Jerzy i Barbara Stuhrowie ślub wzięli w Boże Narodzenie 1971 roku w rodzinnym Bielsku. Trzy miesiące wcześniej, 12 października, miał miejsce ślub cywilny. Doczekali się dwójki dzieci: syna Macieja oraz córki Marianny. 

50 lat szczęścia – państwo Stuhrowie świętują złote gody

O złotych godach, które świętują państwo Stuhrowie, poinformował w mediach społecznościowych ich syn Maciej. Do wpisu załączył kilka archiwalnych fotografii oraz osobiste, niezwykle proste, ale serdeczne życzenia.

„Dziś moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50 rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam kochani”, podkreślił.

Internauci w komentarzach dołączyli się do tych życzeń i podkreślili, że jubileusz jest naprawdę wyjątkowy.

„Gratuluje rodzicom, piękna miłość”, „Wszystkiego dobre, to imponujący staż”, „Życzę kolejnych lat w miłości i szczęściu”, zachwycają się.

My również się do tych życzeń dołączamy!  

Dziś moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50 rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam Kochani❤️

Opublikowany przez Macieja Stuhr Sobota, 26 grudnia 2020

Jerzy i Barbara Stuhrowie są małżeństwem już od pół wieku:

Barbara Stuhr, Jerzy Stuhr, VIVA! 2016
Fot. Robert Wolański

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.