Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, Berlin, Niemcy, 03.12.2016 rok
Fot. Gisela Schober/Getty Images
O tym się mówi

Witalij i Natalia Kliczkowie zadecydowali o rozwodzie: „Od lat mieszkamy osobno

Ich małżeństwo przetrwało ponad ćwierć wieku

Marcjanna Maryszewska 16 sierpnia 2022 12:07
Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, Berlin, Niemcy, 03.12.2016 rok
Fot. Gisela Schober/Getty Images

Przez ostatnie lata uchodzili za parę niemal idealną. Witalij i Natalia Kliczkowie trwali przy sobie na dobre i na złe, dlatego doniesienia o rozstaniu mocno wstrząsnęły mediami… Choć fanom trudno było wyobrazić sobie, że ta dwójka mogłaby kiedykolwiek zakończyć swój związek, były pięściarz potwierdził właśnie informację o rozwodzie.

Witalij i Natalia Kliczkowie rozwodzą się

Witalij Kliczko to obecny mer Kijowa, a także były pięściarz, który swego czasu na ringu odnosił ogromne sukcesy. Równie głośno, co o jego karierze politycznej oraz sportowej, jest także o jego życiu prywatnym. Bowiem przez ponad ćwierć wieku był w związku małżeńskim z Natalią Kliczko. Sportowiec całkowicie stracił głowę dla początkowo niezainteresowanej nim modelki, ostatecznie jednak połączyło ich wielkie uczucie. Na ślubnym kobiercu stanęli 26 kwietnia 1996 roku.

Zobacz: Witalij Kliczko: żona najpierw wspierała go na ringu, a teraz na wojnie. Kim jest Natalia Kliczko?

Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, Puszkin, Rosja, 19.06.2010 rok

Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, Puszkin, Rosja, 19.06.2010 rok
Fot. Sean Gallup/Getty Images for Montblanc
Niestety, do fanów pary dotarły smutne informacje. Po ponad 26 latach małżeństwa Witalij i Natalia Kliczkowie zadecydowali o rozstaniu. Mer Kijowa potwierdził tą informację w magazynie „Babel” osobiście. Okazuje się, że on i żona już od lat nie żyją razem, a rozwód w ich przypadku jest jedynie formalnością. W wywiadzie z „Bild” ujawnił natomiast, że tą decyzję podjęli wspólnie. Razem z Natalią pozostają jednak w przyjacielskich stosunkach.

Złożyliśmy razem wniosek o rozwód, ponieważ od lat mieszkamy osobno, a teraz chcemy, aby było to oficjalne. Mamy bardzo dobre relacje i szanujemy się nawzajem, ale od dawna mieszkamy osobno w różnych miastach”, wyjaśnił były pięściarz, który obecnie mieszka w Kijowie. Jego żona natomiast już jakiś czas temu przeniosła się do Hamburga.

Czytaj także: Maria Szabłowska i Marek Lipiński: nieraz spierali się w pracy, potem zostali małżeństwem

Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, Berlin, Niemcy, 06.12.2014 rok

Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, Berlin, Niemcy, 06.12.2014 rok
Fot. Target Presse Agentur Gmbh/WireImag

Związek Witalija i Natalii Kliczków

Tworzyli związek pełen wsparcia i miłości… On specjalnie dla ukochanej zainteresował się światem mody, ona wspierała go w karierze sportowej, a potem trwała u jego boku podczas trwającego konfliktu Ukrainy i Rosji. Uchodzili za parę idealną i pozbawioną wszelkich skaz. 

W 2011 roku zostali ogłoszeni parą roku przez magazyn Gala. „Spośród 82 mln ludzi mieszkających w Niemczech z pewnością nie jesteśmy najdoskonalszą parą. Jesteśmy normalną rodziną i żyjemy zgodnie z uczuciami”, mówił wówczas Witalij Kliczko. Doczekali się trójki dzieci: urodzonego w 2000 roku syna Igora-Daniela, urodzonej w 2002 roku córki Elizabeth-Victorii i urodzonego w 2005 roku syna Maxima.  

Sprawdź również: Halina Frąckowiak i Józef Szaniawski nie byli małżeństwem, ale bardzo się kochali

Witalij Kliczko i jego żona Natalia Kliczko z dziećmi, Monachium, Niemcy, 02.12.2006 rok

Witalij Kliczko, jego żona Natalia Kliczko, dzieci pary, Monachium, Niemcy, 02.12.2006 rok
Fot. Franziska Krug/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…