George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo George'a i Amal Clooney'ów wisi na włosku?!

Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów

Konrad Szczęsny 25 stycznia 2019 16:09
George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images

Złośliwe plotki czy zapowiedź głośnego rozwodu? Małżeństwo George'a i Amal Clooney'ów do tej pory uchodziło za idealne i wydawało się, że zbyt szybko na nieskazitelnym wizerunku pary nie powstanie żadna rysa. Niestety, w ostatnim czasie prawniczka i aktor mają niemal w ogóle się nie widywać z powodu napiętych grafików i wzajemnej niechęci! Pierwsza rozprawa rozwodowa miała odbyć się już 22 stycznia. Ile w tych doniesieniach jest prawdy? Głos zabrał rzecznik pary!

Kryzys w małżeństwie George'a i Amal Clooney'ów

Nie widują się od 90 dni, Amal z dwójką dzieci, urodzonymi w czerwcu 2017 roku bliźniętami Alexandrem i Elli, wyjechała do rezydencji Clooney'ów we Włoszech i nie odbiera telefonów od rozgorączkowanego męża, zaś on sam nie wiem, co ma zrobić - tymi informacjami od kilku dni żyją zagraniczne media. Co więcej, według różnych informatorów, kryzys zaczął się już w 2018 roku, przy okazji czwartej rocznicy ślubu pary. Aktor miał wówczas spędzić ją... na imprezie na drugim końcu kraju, z dala od ukochanej.

„Fakt, że nie zdołał wrócić do Nowego Jorku, by spędzić z nią ten dzień, jest wyraźnym sygnałem. Napięcie było czuć już w maju, gdy pojawili się na weselu Meghan Markle i księcia Harry’ego. George pił i świetnie się bawił, a Amal była sztywna i nieprzyjemna dla innych”, twierdzi informator serwisu Radar Online.

Na sensacyjne spekulacje szybko zareagował jednak rzecznik pary, który wydał krótkie, ale wiele mówiące oświadczenie!

Rzecznik prasowy o rozwodzie George'a i Amal Clooney'ów

„Historia jest zmyślona”, uciął  w rozmowie z HollywoodLife. 

To z pewnością ucieszy fanów pary, która ślub wzięła 27 września 2014 roku, zaś w czerwcu 2017 na świat przyszły ich dzieci, bliźnięta Alexandra i Elli. Od tamtej pory każde ich publiczne wyjście jest szeroko komentowane, zaś w ostatnim czasie pojawiły się nawet głosy, że planują powiększenie rodziny i rozpoczęli starania o kolejne dziecko  

George Clooney
Fot. East News

George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!