Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - rozstanie
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kryzys w małżeństwie Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając?!

Modelka przestała obserwować piłkarza na Instagramie i skasowała wszystkie wspólne zdjęcia

Konrad Szczęsny 13 czerwca 2019 12:56
Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - rozstanie
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Był bajkowy ślub, ogromne zainteresowanie mediów i... długa cisza. O związku Edyty i Jakuba Rzeźniczaków w w ostatnim czasie nie mówiło się nic. Dziwiło to o tyle, że jeszcze dwa lata temu ich twarze zdobiły łamy poczytnych gazet, zarówno show-biznesowych, jak i sportowych. Wydawało się, że oboje mają wszystko: popularność, sympatię fanów, pieniądze i miłość. Niestety, wiele wskazuje na to, że małżeństwo gwiazdorskiej pary przeżywa głęboki kryzys.

Małżeństwo Edyty Zając-Rzeźniczak i Jakuba Rzeźniczaka

11 czerwca 2016 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w bazylice archikatedralnej w Łodzi. Przez rok mówili o nich wszyscy, pojawiali się wspólnie na salonach, nie było w Polsce medium, które nie pisałoby o ich związku. Jednak niemal z dnia na dzień coś się zmieniło. Od dwóch lat próżno było szukać w Internecie wiadomości na temat małżeństwa pary, w mediach społecznościowych nie publikowali wspólnych zdjęć. Z jednej strony podejrzewano, że ma to związek z transferem Jakuba Rzeźniczaka do klubu Qarabağ Ağdam w Azerbejdżanie. Z drugiej zaczęły pojawiać się komentarze, że uczucie między małżonkami przygasło.

Kryzys w związku Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak

Co prawda grający na pozycji obrońcy sportowiec wrócił do kraju i podpisał kontrakt z Wisłą Płock, jednak internautów i fanów zaniepokoiło kilka faktów, związanych z życiem osobistym Jakuba Rzeźniczaka. Zarówno na jego profilach w mediach społecznościowych, jak i tych należących do Edyty Zając-Rzeźniczak próżno szukać wspólnych zdjęć pary. Co więcej, modelka miała... przestać obserwować męża na Instagramie!

Mówi się również, że sportowiec jest widywany ostatnio w towarzystwie jednej z celebrytek.

„Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona przekonywała go, żeby ratowali to, co mają. Kolejny raz. W końcu ją rzucił, bo na horyzoncie pojawił się ktoś inny. Oficjalnie rozstali się jakieś półtora miesiąca temu, bo nie udało im się ocalić tej relacji”, twierdzi informator serwisu Pudelek.

Póki co żadne z nich nie skomentowało tych rewelacji...  

Zdjęcie ze ślubu Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak:

Edyta Zając-Rzeźniczak
Fot. Instagram/@edyta_zajac

Kuba Rzeźniczak i Edyta Zając-Rzeźniczak byli małżeństwem przez trzy lata:

Edyta Zając-Rzeźniczak
Fot. Instagram/@edyta_zajac

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.