„Douglas kazał jej przemyśleć priorytety”

Olga Figaszewska 28 września 2018 16:55

Zaledwie kilka tygodni temu Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu. Gwiazda przekonywała, że w końcu znalazła prawdziwą miłość. Wraz z ukochanym zaczęli już układać wspólną przyszłość. Ale jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom świeżo upieczeni małżonkowie przechodzą właśnie pierwszy poważny kryzys!

Kryzys w małżeństwie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa?

Joanna Krupa dość szybko, bo po kilku miesiącach znajomości, podjęła decyzję o ślubie. „Na taką miłość czekałam całe życie. Teraz chcę powiększyć rodzinę”, zwierzyła się w wywiadzie VIVY!. „On mi daje ciepło. Czuję się bezpieczna. Odkąd go poznałam, inaczej patrzę na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina. (…) Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem”, mówiła o ukochanym.

Nad ich związkiem pojawiły się jednak czarne chmury. Ukochanemu zaczął przeszkadzać chroniczny brak czasu i liczne zobowiązania zawodowe Joanny. Przez to bez przerwy się mijają. Poza tym, jedną z przyczyn rozpadu poprzedniego małżeństwa modelki również była praca.

Obecnie Joanna Krupa nagrywa odcinki programu Top Model, bierze udział w kolejnych kampaniach czy sesjach zdjęciowych, a Douglas czuje się pomijany. „Mąż ma ciągle pretensje do Dżoany. Dostrzegł ze smutkiem, że małżeństwo nic nie zmieniło i dla niej nadal najważniejsza jest praca”, zdradziła w rozmowie z Faktem znajoma Joanny Krupy.

Para przełożyła nawet termin podróży poślubnej. „Asia ma teraz dużo projektów zawodowych, ale Douglas kazał jej przemyśleć priorytety, jeśli w przyszłości nadal chce być jego żoną”, dodała osoba z jej otoczenia. Czy zakochani dojdą do porozumienia?

Mamy nadzieję, że parze uda się przezwyciężyć kryzys.

1/6
Wesele Joanna Krupa
Copyright @
1/6

Ślub  Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

2/6
Wesele Joanna Krupa
Copyright @
2/6

Para kilka tygodni temu stanęła na ślubnym kobiercu

3/6
Joanna Krupa ślub JAMNIK
Copyright @instagram@nunes451
3/6

Wydawało się, że teraz cieszą wspólnie spędzanym czasem i wkrótce wydają w bajeczną podróż poślubną. Jednak jak donosi Fakt, para przeżywa pierwszy poważny kryzys.

4/6
Ślub Joanna Krupa
Copyright @instagram@joannakrupa
4/6

Okazuje się, że Joanna I Douglas wciąż się mijają przez liczne zobowiązania zawodowe gwiazdy.

5/6
Joanna Krupa
Copyright @instagram@joannakrupa
5/6

„Asia ma teraz dużo projektów zawodowych, ale Douglas kazał jej przemyśleć priorytety, jeśli w przyszłości nadal chce być jego żoną”, dodała osoba z otoczenia gwiazdy.

6/6
Joanna Krupa i Douglas Nunes
Copyright @Insatgram/Joanna Krupa
6/6

Mamy nadzieję, że parze uda się pokonać kryzys.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.