O TYM SIĘ MÓWI

Jakie kobiety były miłościami Justina Timberlake'a?

Artysta przechodzi kryzys w związku z Jessicą Biel

Sabina Zięba 28 stycznia 2020 19:15

Justin Timberlake już od najmłodszych lat żył w świetle jupiterów. Wszystko za sprawą Klubu Myszki Miki, gdzie poznał nie tylko Ryana Goslinga i Christinę Aguilerę, ale także swoją wielką miłość, Britney Spears. Rozpisywały się o nich media na całym świecie, a głośne rozstanie pary było wielkim wydarzeniem. Teraz okazuje się, że artysta najprawdopodobniej nie ma szczęścia w miłości - jakiś czas temu przyłapano go z inną kobietą, mimo tego, że jest mężem Jessiki Biel. Choć zadecydowali o pójściu na terapię, nie wiadomo, czy uda im się odbudować łączące ich uczucie... My z kolei przypominamy, z kim jeszcze łączono znanego wokalistę!

Wszystkie kobiety Justina Timberlake'a

Pierwszą ukochaną muzyka była oczywiście Britney Spears. Poznali się jeszcze będąc dziećmi, a zaczęli być razem w 1999 roku. Choć przez jakiś czas ukrywali łączące ich uczucie, w 2000 ujawnili prawdę.

Bez wątpienia był to jeden z najgłośniejszych związków w historii popkultury. Gdziekolwiek się nie pojawili, wzbudzali ogromne zainteresowanie, a każdy news z ich życia był na wagę złota. Podobno związek zakończył się w 2002 roku, ponieważ Britney zdradziła wokalistę. Wówczas napisał on piosenkę o miłości do Spears, pt. Cry me a river, a ta nie pozostała mu dłużna nagrywając Everytime.

Po rozstaniu z Britney, w 2002 roku Justina pocieszała była żona Channinga Tatuma, czyli... Jenna Dewan Tatum! Nigdy nie potwierdzili łączącej ich relacji, lecz wiadomo, że była ona wtedy tancerką w zespole *NSYNC i że z Timberlakiem łączyło ją coś więcej niż przyjaźń.

W tym samym roku artysta spotykał się także z gwiazdą serialu Czarodziejki, Alyssą Milano. Nie był to medialny związek, ale podobno łącząca ich relacja była bardzo poważna. Rozstali się przez niedopasowanie charakterów.

Kolejnym głośnym związkiem Justina, był ten z Cameron Diaz. Wiadomo, że spotykali się przez trzy lata, między 2003, a 2006 rokiem. Nie przeszkadzała im różnica wieku - aktorka jest od niego starsza o 9 lat. Nie są znane powody rozstania. Wydali jedynie oświadczenie, że choć nie są już ze sobą, to pozostają w przyjaźni.

Następnie przyszedł czas na wielką miłość. Z Jessicą Biel związał się w 2007 roku. Tworzyli relację przez 3 lata, by rozstać się na 4 miesiące i... ponownie do siebie wrócić. Muzyk stwierdził wówczas, że „jest inna niż wszystkie”. Pobrali się pięć lat później. W 2015 roku urodził się ich syn, Silas Randall.

Wydawało się, że tworzą perfekcyjny związek i uchodzili za jedno z najpiękniejszych małżeństw show-biznesu. Gdy w listopadzie zeszłego roku przyłapano go w jednym z barów w Nowym Orleanie, obejmującego swoją koleżankę z planu nowego filmu, Alishę Wainwright, fani nie mogli uwierzyć w kryzys w relacji z Biel. Teraz okazał się on prawdą - US Weekly poinformował, że chcąc ratować łączące ich uczucie, postanowili pójść na terapię małżeńską.

Czy uda im się je odbudować? Czas pokaże. A tymczasem zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Justina Timberlake'a ze swoimi byłymi partnerkami.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.