O TYM SIĘ MÓWI

Jakie kobiety były miłościami Justina Timberlake'a?

Artysta przechodzi kryzys w związku z Jessicą Biel

Sabina Zięba 26 listopada 2019 11:00

Justin Timberlake już od najmłodszych lat żył w świetle jupiterów. Wszystko za sprawą Klubu Myszki Miki, gdzie poznał nie tylko Ryana Goslinga i Christinę Aguilerę, ale także swoją wielką miłość, Britney Spears. Rozpisywały się o nich media na całym świecie, a głośne rozstanie pary było wielkim wydarzeniem. Teraz okazuje się, że artysta najprawdopodobniej nie ma szczęścia w miłości - kilka dni temu przyłapano go z inną kobietą, mimo tego, że jest mężem Jessiki Biel... Przypominamy, z kim jeszcze łączono znanego wokalistę!

Wszystkie kobiety Justina Timberlake'a

Pierwszą ukochaną muzyka była oczywiście Britney Spears. Poznali się jeszcze będąc dziećmi, a zaczęli być razem w 1999 roku. Choć przez jakiś czas ukrywali łączące ich uczucie, w 2000 ujawnili prawdę.

Bez wątpienia był to jeden z najgłośniejszych związków w historii popkultury. Gdziekolwiek się nie pojawili, wzbudzali ogromne zainteresowanie, a każdy news z ich życia był na wagę złota. Podobno związek zakończył się w 2002 roku, ponieważ Britney zdradziła wokalistę. Wówczas napisał on piosenkę o miłości do Spears, pt. Cry me a river, a ta nie pozostała mu dłużna nagrywając Everytime.

Po rozstaniu z Britney, w 2002 roku Justina pocieszała była żona Channinga Tatuma, czyli... Jenna Dewan Tatum! Nigdy nie potwierdzili łączącej ich relacji, lecz wiadomo, że była ona wtedy tancerką w zespole *NSYNC i że z Timberlakiem łączyło ją coś więcej niż przyjaźń.

W tym samym roku artysta spotykał się także z gwiazdą serialu Czarodziejki, Alyssą Milano. Nie był to medialny związek, ale podobno łącząca ich relacja była bardzo poważna. Rozstali się przez niedopasowanie charakterów.

Kolejnym głośnym związkiem Justina, był ten z Cameron Diaz. Wiadomo, że spotykali się przez trzy lata, między 2003, a 2006 rokiem. Nie przeszkadzała im różnica wieku - aktorka jest od niego starsza o 9 lat. Nie są znane powody rozstania. Wydali jedynie oświadczenie, że choć nie są już ze sobą, to pozostają w przyjaźni.

Następnie przyszedł czas na wielką miłość. Z Jessicą Biel związał się w 2007 roku. Tworzyli relację przez 3 lata, by rozstać się na 4 miesiące i... ponownie do siebie wrócić. Muzyk stwierdził wówczas, że „jest inna niż wszystkie”. Pobrali się pięć lat później. W 2015 roku urodził się ich syn, Silas Randall.

Wydawało się, że tworzą perfekcyjny związek i uchodzili za jedno z najpiękniejszych małżeństw show-biznesu. Obecnie okazuje się, że przechodzą kryzys, bądź postanowili całkowicie zakończyć swoją relację. Aktora przyłapano powiem kilka dni temu w jednym z barów w Nowym Orleanie, obejmującego swoją koleżankę z planu nowego filmu, Alishę Wainwright.

Czy to początek jego nowej relacji? Czas pokaże. A tymczasem zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Justina Timberlake'a ze swoimi byłymi partnerkami.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.