o tym jest głośno

Andrzej Duda skomentował kryzys w małżeństwie! 

„Plotki były, są i będą”

Monika Katarzyna Krupska 1 października 2018 17:01

Co dalej z małżeństwem prezydenta? Czy Andrzej i Agata Dudowie rozwodzą się? Takie pytania nieustannie można znaleźć w sieci, jednak czy jest w nich cień prawdy? Złośliwe plotki skomentował sam prezydent. Nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Andrzej Duda komentuje kryzys w małżeństwie

Historia miłosna pary prezydenckiej rozpoczęła się blisko 30 lat temu. Para poznała się jeszcze za czasów szkoły. To była miłość od pierwszego wejrzenia! „Wspólne wyjścia do kina i na urządzane wtedy w Pałacu pod Baranami tańce letnie. Od września 1990 roku jesteśmy parą”, powiedział prezydent RP w jednym z wywiadów. W grudniu 1994 roku stanęli na ślubnym kobiercu. A blisko rok później w listopadzie 1995 na świat przyszła ich jedyna córka, Kinga.

Małżeństwo od 2015 roku jest na świeczniku wszystkich mediów. Czy prezydentura Andrzeja Dudy wpłynęła na ich związek? Zdecydowanie! Jednak wcale nie jest tak, jak głosi większość plotek. 

Agata jest nie tylko fantastyczną żoną, lecz także świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję, za co jestem jej ogromnie wdzięczny. Ale to nie tylko towarzyszenie mi przy uroczystościach oficjalnych, wymaganych protokołem. Jest także bardzo aktywna w działalności dobroczynnej, bierze udział w akcjach charytatywnych. Odwiedza szpitale, hospicja, spotyka się z dziećmi i młodzieżą, stara się pomagać w wielu obszarach. Wykonuje bardzo dużo pożytecznej i dobrej pracy. Jej kalendarz jest nie mniej wypełniony spotkaniami, wizytami, wyjazdami niż mój. A przy tym robi to skromnie, bez fleszy aparatów i kamer. Na dodatek znajduje czas na swoje życie, swoje pasje, swoje ambicje. Ja to szanuję. To ja jestem politykiem, a nie ona. Agata jest z zamiłowania i powołania nauczycielem. Uwielbia pracę z młodzieżą i nigdy się polityką nie zajmowała. Wiele rzeczy jest dla niej nowych, których wcześniej nie doświadczała”, powiedział prezydent tygodnikowi Sieci. 

Dodał, że plotki były, są i będą i niektóre z nich są „zabawne”, a inne po prostu to zwykłe „kalumnie”, jak ta o kryzysie w małżeństwie. „Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, a parą jesteśmy już od czasów licealnych. Kochamy się, lubimy, nigdy na szczęście nie było w naszym związku poważniejszego kryzysu i nadal, za co Bogu dziękuję, nie ma”, zakończył prezydent. 

Naszej parze prezydenckiej życzymy, aby plotek było zdecydowanie mniej!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.