Z ŻYCIA GWIAZD

Małżeństwo Lary Gessler przeżywa kryzys? Para sylwestra spędziła osobno...

Czy powodem jest kontrowersyjne zdjęcie?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2019 15:49

Lara Gessler i jej ukochany Paweł Rucz pobrali się we wrześniu 2017 roku. „Jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać”, mówiła wtedy o ukochanym Lara w magazynie Flesz.

Związek Lary Gessler przeżywa kryzys?

Od ich ślubu minęło niewiele ponad rok, a już pojawiają się plotki, że para przeżywa małżeński kryzys. Skąd biorą się te doniesienia? Lara Gessler i jej mąż pobrali się do wieloletniej znajomości i rok od zaręczyn. Zakochani chętnie pokazywali wtedy romantyczne zdjęcia pełne czułości. Jednak od pewnego czasu próżno szukać podobnych zdjęć na ich profilach społecznościowych. Poza tym para spędziła sylwestra osobno. Fanów już zastanawiał fakt, dlaczego Lara nie zdecydowała się wziąć udziału w programie Ameryka Express razem z mężem. Zamiast niego wyjechał z nią przyjaciel, Piotr Sałata. „Mój mąż po pierwsze miał pracę, po drugie jest to moje życie prywatne i nie do końca uważałam, że to by było stosowne zabierać go w taką podróż i na wszystko, co się wiąże z udziałem w tego typu programie”, tłumaczyła w rozmowie z portalem Kozaczek.

Córka Magdy Gessler zawsze dbała o swoją prywatność i nie zdradza zbyt wielu szczegółów swojego życia osobistego. Internauci wywnioskowali jednak, że kiedy ona wypoczywała na Sycylii skąd pochodzi jej kontrowersyjne nagie zdjęcie, jej mąż był w Bieszczadach. Zdjęcie z podróży podpisał: „No to siup! Bieszczady nachodzimy”. Z kolei wspomniane zdjęcie Lary wywołało w internecie prawdziwą burzę. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że prawdopodobnie to nie jej mąż był jego autorem… Wiadomo jednak, że wcześniej święta spędzili razem. Świadczy o tym nagranie, które udostępniła fanom Magda Gessler.

Czy w plotkach o kryzysie jest ziarno prawdy? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.