„Paweł nie pasował do świata Lary”

Konrad Szczęsny 9 stycznia 2019 12:31

O tym, że w małżeństwie córki Magdy Gessler nie dzieje się najlepiej, zaczęto mówić na początku stycznia. Wyszło wówczas na jaw, że Lara i jej mąż, Paweł Rucz, spędzili sylwestra osobno. On w Bieszczadach ze znajomymi, ona zaś z matką na Sycylii. To tam wykonano słynne zdjęcie, na którym 30-latka eksponuje nagie pośladki. Okazuje się, że między małżonkami istnieje poważny kryzys. Na tyle głęboki, że nie mieszkają już razem od dłuższego czasu... Dlaczego?

Kryzys w małżeństwie Lary Gessler i Pawła Rucza. Przyczyny

Jako pierwszy informację o tym, że Lara Gessler i Paweł Rucz nie mieszkają razem od połowy listopada, podał dziennik Fakt. Dla wielu osób było to wręcz niewiarygodne, tym bardziej, że para pobrała się zaledwie... we wrześniu 2017 roku! Niestety, jak się okazuje, wszystko zaczęło psuć się między nimi po udziale córki restauratorki w show TVN Ameryka Express, w którym Lara wystąpiła ze swoim przyjacielem, projektantem Piotrem Sałatą. 

„W ich związku nie układało się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać. Paweł wyprowadził się i pomieszkuje teraz u znajomych. Święta i sylwestra małżonkowie spędzili osobno, a Lara obecnie wypoczywa z matką we Włoszech. To tam powstało kontrowersyjne rozebrane zdjęcie, które Lara wrzuciła do Internetu”, zdradził informator tabloidu.

Jako przyczynę takiego stanu rzeczy wskazuje on celebryckie zapędy córki Magdy Gessler, które stały się dla niej istotne po udziale w show TVN.

„On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w Ameryce Express Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! W rezultacie zarówno Paweł, jak i Lara stwierdzili, że „różnice charakterów” są tak duże, że najlepszym wyjściem jest rozstanie”, wyjaśnił znajomy pary.

Na tym jednak nie koniec...

Paweł Rucz, mąż Lary Gessler, szuka mieszkania na Facebooku

Szybko okazało się, że w doniesieniach tych jest sporo prawdy, ponieważ Paweł Rucz zamieścił na swoim prywatnym profilu na Facebooku ogłoszenie, że... poszukuje mieszkania!

„Potrzebna kawalerka do 1500 złotych gdzieś w Warszawie. Od lutego. Jakby ktoś słyszał, dajcie znać”, napisał w statusie, który nie jest już widoczny.

Gdy jeden z dociekliwych znajomych zapytał, dla kogo barman poszukuje mieszkania, ten odparł, że „dla siebie”.

Kulisy rozstania Lary Gessler i Pawła Rucza

Więcej światła na rozstanie pary rzucają ich znajomi, ponieważ zarówno Paweł, jak i Lara, nie komentują medialnego zamieszania. Okazuje się jednak, że przyczyną kryzysu małżeńskiego były przede wszystkim rozbieżności w spojrzeniu na życie.

„Larze nie podobało się, że wrócił do pracy za barem, do tego w niezbyt prestiżowych lokalach. Kiedy ona została pełnoprawną celebrytką, okazało się, że Paweł do niej nie przystaje. Po trochu zaczynało jej być wstyd na salonach i przy znajomych z show biznesu. Z kolei Paweł ponoć ani myślał bawić się w męża-celebrytę”, zdradziło źródło portalu Pudelek.

Co więcej, z racji tego, że oboje podpisali przed ślubem intercyzę, mężczyzna boryka się podobno z pewnymi finansowymi problemami.

„Szuka taniego mieszkania. Praca za barem to nie są kokosy, a z Larą mieli podpisaną intercyzę, więc nic mu nie zostanie”, twierdzi znajomy Pawła Rucza.

W całym zamieszaniu znaczącą rolę odegrała również słynna restauratorka. Magda Gessler miała wywierać naciski na córkę, by podpisała stosowne dokumenty przed zamążpójściem, ingerowała dosyć mocno w „wiele aspektów życia młodej pary”. Co więcej, miało „być jej nie na rękę, że jej zięć jest zwykłym barmanem”.

Jak było naprawdę? Póki co nic nie wskazuje na to, byśmy mieli prędko się tego dowiedzieć...  

1/5
Lara Gassler ma kryzys w związku. Córka Magdy Gessler rozstała się z Pawłem Ruczem
Copyright @VIPHOTO/East News
1/5

Lara Gessler i Paweł Rucz byli parą przez kilka lat. Ślub wzięli we wrześniu 2017 roku.

2/5
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Copyright @Instagram @lara_gessler
2/5

Lara Gessler i Paweł Rucz wydawali się świetnie dobraną parą. Oboje stronili od salonowego blichtru i błysku fleszy.

3/5
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Copyright @Instagram @lara_gessler
3/5

Niestety, jak twierdzą znajomi pary, Lara Gessler i Paweł Rucz już od dłuższego czasu nie dogadywali się.

4/5
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Copyright @Instagram @paw.rutz
4/5

Powodem było to, że Larze Gessler po udziale w Ameryka Express „woda sodowa uderzyła do głowy”.

5/5
Lara Gessler i Paweł Rucz, Lara Gessler z mężem
Copyright @Instagram @lara_gessler
5/5

Lara Gessler i Paweł Rucz decyzję o rozstaniu podjęli w połowie listopada. Wtedy to mężczyzna wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania. Obecnie poszukuje kawalerki w Warszawie.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.