Pippa Middleton i James Matthews
Fot. David M Benett/Dave Benett/Getty Images
króLEWSKIE ŻYCIE

Czarne chmury nad małżeństwem Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa. Mają kryzys w związku?

Niedawno po raz drugi zostali rodzicami...

Gabriela Czernecka 15 listopada 2021 12:31
Pippa Middleton i James Matthews
Fot. David M Benett/Dave Benett/Getty Images

Pippa Middleton i James Matthews przechodzą kryzys? W połowie marca na świecie pojawiło się ich drugie dziecko, córeczka Grace Elizabeth Jane Matthews. Choć para po raz drugi została rodzicami, okazuje się, że w ich związku nie dzieje się najlepiej…

Pippa Middleton i James Matthews mają kryzys w związku

Choć to księżna Kate wiedzie prym w mediach, to jej rodzeństwo również co jakiś czas pojawia się na łamach prasy. W ostatnim czasie przykuwają nawet coraz większą uwagę. Brat księżnej Kate niedawno stanął na ślubnym kobiercu, a jej siostra po raz drugi została mamą. Całe rodzeństwo Middletonów ułożyło sobie życie, ale jak podaje New Idea, Pippa Middleton nie ma ostatnio dobrego czasu. Wraz z mężem stara się żyć z dala od blasku fleszy, ale co jakiś czas do mediów wydostają się informacje na ich temat. 

Zobacz: Siostra księżnej Kate po raz drugi została mamą. Oddała hołd królowej Elżbiecie II! 

James Matthews i Pippa Middleton niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Pippa Middleton w marcu tego roku urodziła dziewczynkę, której  wraz z mężem dali imiona: Grace Elizabeth Jane. Okazuje się, że powiększenie rodziny było ich ogromnym marzeniem, ale rzeczywistość okazała się nieco bardziej brutalna. W małżeństwie pary pojawiły się pierwsze problemy.

Według New Idea Pippa i James przeżywają ciężkie chwile. Parze ciężko dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dzieckiem: „Spierają się o wszystko, od kąpieli dziecka po spędzanie wolnego czasu. Tu nie chodzi tylko o nieprzespane noce z dzieckiem. James to były zawodowy kierowca i nalegał, aby pojechać na Formułę 1 w Stanach, na swój pierwszy wypad po narodzinach dziecka. Z tego powodu Pippa nie była do końca zachwycona, biorąc pod uwagę, że większość jej przyjaciół wyjechała do miejsc, takich jak Antigua czy Bora Bora”, donosi źródło magazynu.

Kryzys w związku Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa 

Zdaniem tabloidu Pippa Middleton nie najlepiej radzi sobie z brakiem zainteresowania jej osobą. Niedawno wszystkie media opisywały bajkowy ślub Jamesa Middletona z Alizee Thevenet, z kolei o Kate pisze się przy każdym jej publicznym wystąpieniu. Życie  w cieniu rodzeństwa i ciągłe porównania do sisotry mają podobno sprawiać, że Pippie coraz gorzej dogadać się z mężem, na którego przenosi całą frustrację i złość.

Zobacz również: Rodzeństwo księżnej Kate stara się żyć z dala od blasku fleszy. Co dziś robi Pippa i James?

Małżeństwo niedawno widziane było publicznie i nie trzymało się za ręce, co tylko potwierdzałoby informacje o kryzysie w związku pary. Czy w tych doniesieniach prasy jest choć ziarenko prawdy?  

Pippa Middleton i James Matthews
Fot. Neil Mockford/GC Images

Pippa Middleton i James Matthews
Fot. Photo by Beretta/Sims/REX

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.